Wpis z mikrobloga

@bartolomis:

Smakuje ci czekolada produkowana za miskę ryżu przez dzieci?

Ładnie manipulujesz. Ktoś te dzieci zmusza do pracy za miskę ryżu a tutaj wykorzystano jeden płód który już był abortowany czyli raczej nie doszło do grzechu zmarnotrawienia xD
  • Odpowiedz
@bartolomis:

Porównania to nawet nie skomentuję.. . XD takie duże jebutne.

WSZYSTKICH


No nie wcale, tylko jakieś 99 procent istniejących (mówię o szczepieniach generalnie).

I weź mi powiedz czemu polski episkopat znowu staje Watykanowi okoniem? Watykan już DAWNO TEMU zajął stanowisko wobec obecności lini komórkowych w produkcji szczepień, a owe stanowisko można podsumować tak:

"Aborcja to zło ale szczepienia są ok"

https://www.immunize.org/talking-about-vaccines/vaticandocument.htm

Ergo, oświadczenie EP jest kompletnie zbędne i niepotrzebnie sieje
  • Odpowiedz
@bartolomis: A pasuje Ci religia zbudowana na cierpieniu innych? Bo jak to jest, że trzeba było (i dalej trzeba zdaniem niektórych) zabijać i znęcać się w imię wiary? Jak to jest, że w kraju była bieda, a mimo to powstawały takie okazałe kościoły? A teraz też pokazują, że zysk >>>> życie ludzkie, bo nie zamknęli kościołów na czas pandemii. To jest religia zbudowana na cierpieniu, śmierci, indoktrynacji, wyzysku słabszych.
  • Odpowiedz
cel nie uświęca środków

@bartolomis: Ale tu żadnego uświęcenia nie było bo nie było co uświęcać. Ten płód był już abortowany niezależnie od pobrania próbki do badań. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, te płody nie zostały zabortowane w tym celu więc nie ma tu co uświęcać.
  • Odpowiedz
cel nie uświęca środków

@bartolomis: W takim chorym rozumieniu to przeszczep serca od zmarłej osoby też jest zły no bo przecież ktoś musiał umrzeć. Ten płód już był martwy w momencie pobrania komórek macierzystych.
  • Odpowiedz
@New_Leader: twój kolega naprodukował urojeń a poproszony o jakieś źródło zniknął, zobaczmy jak będzie z tobą
Art. 262 KK
Przeszczep za zgodą osoby w celu uratowania życia nie jest moralnie zły, ale np. odłączanie od aparatury dla organów jest niegodziwe
  • Odpowiedz
@bartolomis: o czym ty #!$%@?, jak chcesz porównać odłączenie od aparatury do pobrania próbki z umierającego płodu. Ten płód i tak by nie żył nie twórz chochoła w postaci jakiegoś odłączania od aparatury
  • Odpowiedz
@bartolomis: NIe nie nie to ty zacząłeś wymyślać jakieś niestworzone chochoły o odpinaniu ludzi od aparatury. Ja stwierdziłem tylko że tak samo etyczne jest pobranie serca z trupa co pobranie próbki z martwego płodu a to tu mi nagle wysuwasz kodeks karny bo wg twojej wyobraźni ma coś on do niego xD.
  • Odpowiedz
@bartolomis: A kolega zniknął bo wiadomo że nikt nie będzie w stanie ci podać bajek w które uwierzy bo tylko ty żyjesz w baśni swojej głowy w której pobranie próbki z martwego płodu to to samo co odpięcie kogoś od aparatury, a twoje prawnicze alter ego uważa że może jeszcze podać paragraf na swoje szaleństwo xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@niedoszly_andrzej: też się striggerowałem, jak zwykle #!$%@? z żywymi dzisiaj, ważny jest płód abortowany... nie mam jak sprawdzić, ale lata 70.?
btw szybko się dzbany obudziły, myślałem że wcześniej się zesrają w tym temacie.
  • Odpowiedz