Wpis z mikrobloga

Dziś pierwsza rocznica mojego niedoszłego ślubu w Las Vegas

Pandemia trochę rozwaliła plany, ale pomysłu nie odkładam. Po cichu liczę, że do #usa może uda się polecieć jeszcze w tym roku (celuje koniec września). Do tego czasu mam nadzieję, że już wszystko się uspokoi i planowany od tak dawna wyjazd dojdzie do skutku :D

Samochód kupiony zdalnie w lutym 2020 roku czeka na nas w bezpiecznym miejscu, garnitur, suknia i obrączki są (14.04.2020 sobie na nich wygraweruje i przekreślę XD), Elvisa i kaplicę trzeba będzie umówić na nowo ale on też tam gdzieś na nas ciągle czeka :D

#roadtripbus #samochody #lasvegas #podroze

PS Pamiętam też o wszystkich, którym miałem wysłać pocztówki. Gdyby komuś zmienił się w międzyczasie adres to proszę do mnie pisać to sobie zaktualizuje :)

PPS Od maja szykuje się ułatwienie podróży wszelakich więc w tym roku mam nadzieję, że trochę więcej materiałów na #roadtripbus będzie. Wczoraj prawie spontanicznie kupiłem bilety na #islandia ale jednak jak poczytałem o warunkach wjazdu to uznałem, że jeszcze poczekamy na nowe informacje i ich załagodzenie.
Pobierz
źródło: comment_16184039241AwZNztRXAAPwVUHdFQAq3.jpg
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: nie chciałbyś wypożyczyć w międzyczasie? ( )
Może na jesien wylecę, acz raczej na wschodnie wybrzeże, ale gdyby bylaby fura..
@virusriddle: Trzyma mi znajomy na parkingu firmowym gdzie pracuje i go odpala co jakiś czas. Docelowo chcę poszukać jakiegoś miejsca na niego ale to jak będę już na miejscu. Tu go wziął tymczasowo ale się przeciągnęło
@virusriddle: Właśnie ogarniamy papiery żeby mógł jeździć nim po drogach publicznych też ;d
bo jak odnawiałem rejestrację to nie miał ubezpieczenia i nie ma naklejki teraz XD
@MG78 duzo jest formalnosci przy zakupie auta w Stanach? Patrząc na ceny wynajmu (3 tygodnie za 13k pln) niskiej klasy auta to po głowie zakup czegoś. Niestety przez ostatnie 4 lata eynajem fury podskocztł o 100 procent, porownywalem swoj paragon z alamo :/
@Podlaski_warmianin: Dużo zależy od stanu, są stany gdzie będąc obcokrajowcem jest to trudne, są takie gdzie jest to łatwe. W Kalifornii nie jest najgorzej, ale musisz mieć adres.

Z takich ciekawostek powiem, że w Kalifornii (gdzie jeszcze nie byłem, ale może będę w końcu w tym roku) można zdawać egzamin na prawo jazdy w języku polskim (teoretyczny).