Wpis z mikrobloga

W świetle dzisiejszego wyroku TK w istocie likwidującego instytucje Rzecznika Praw Obywatelskich chciałbym podziękować nie PiS-owi i jego wyborcom, ale całej opozycji.

Głównie za to, ze nie potrafią wznieść się ponad własny partyjny interes i nie rozumieją pryncypiów.

PO woli walić z pisem w Holownie, bo ten wyprzedził ich w sondażu.

Lewica woli atakować platformę i głosować z PISem nawet za najgłupszym podatkami, bo ktos im powoedzial, ze lewica = wyższe podatki.

Konfederacja to szkoda nawet strzępić ryja.

Nikt z tych osób nie rozumie, ze kłócić się będzie można jak państwo będzie działało. Jak je już całkiem zdemolują to kolejnym krokiem będzie likwidacja opozycji, bo w systemach autorytarnych jest niepotrzebna.

To tak jakbym teraz grając w piłkę nożna stwierdzał, ze muszę szybko strzelić gola, żeby wygrać podczas gry druga drużyna właśnie przekupiła ostatniego sędziego liniowego i zaczyna sobie sama ustalać zasady gry.

W takich warunkach opozycja ustala sobie skład drużyny zamiast wspólnie zaprotestować i zadać uczciwych zasad gry.

Ten kraj to kpina nawet nie z nas samych samych, ale z Unii Europejskiej. Polska już dawno powinna być sojusznikiem Putina.

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 80
  • Odpowiedz
  • 0
@ZaplutyKarzelReakcji Wielki myśliciel z wykopu. Ale mi dowaliłeś, myślę, że nie pozbieram się po takim ciosie bystrzaku. Prawda jest taka, że gdybym tylko chciał, to zjadłbym cię faktami, ale z doświadczenia wiem, że lewary z neuropy to takie półgłówki, że jakakolwiek dyskusja nie ma z nimi sensu. Wystarczy tylko patrzeć jak dostają piany w pysku i mocnego pieczenia odbytu, jak PiS daje im pstryczka w nos. Bodnar nie był w żadnym stopniu
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że gdybym tylko chciał, to zjadłbym cię faktami


@Nanuno: Zesrałbyś się co najwyżej na rzadko, bo ludzie którzy dyskutują faktami nie muszą tak żałośnie skomleć o tym jacy to są potężni w bitwie na fakty, tylko przechodzą do rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZaplutyKarzelReakcji Tak, jak myślałem, czytanie ze zrozumieniem również u ciebie kuleje, no można się było tego spodziewać. W którym miejscu napisałem, że będę z tobą podejmował poważna dyskusje poparta faktami?
  • Odpowiedz
Nie pyskuj tam dzieciaku i nie odzywaj się nie pytany ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Nanuno: Co tam piszczysz szympansie? Sam przyszedłeś do tego wątku pokazać jakim jesteś ignorantem.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZaplutyKarzelReakcji To nie były argumenty. Ehh.. Znowu się pogubiłeś misiu purpurowy. Na zadanie domowe masz poczytać co to jest argument, ironia, sarkazm, żebyśmy następnym razem mogli dalej cię edukować podczas naszej kolejnej dyskusji. Tymczasem już uciekam, bo obowiązki domowe mnie wzywają. Auf Wiedersehen towarzyszu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: zjednoczenie lewicy będzie tak samo wyglądało jak radio nowy świat, które leży i kwiczy . Będzie jak czarne marsze, gdzie ktoś ultra tęczowy poczuje zapach kasy i będzie chciał coś uszczknąć. Lewica razem nie ma racji bytu, za duża różnorodność by patrzeć w tym samym kierunku
  • Odpowiedz