Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że teraz w domu ekipy jest dosyć gorąco po materiale Wardęgi, Friz jest zbyt ambitnym człowiekiem żeby pozwolić zniszczyć to co on budował przez lata przez jakąś Wersow a bądźmy szczerzy współprace nie lubią dram bo również firmom się obrywa że z kimś takim współpracują a to może uderzyć w całą ekipę...I teraz macie odpowiedź dlaczego Wersow budowała tą całą otoczkę wokół siebie czyli sklep, własna marka, kosmetyki itd...To jest tylko kwestia czasu aż ją Friz #!$%@? (w sumie mam wrażenie że w USA już ją chciał #!$%@?ć) tylko ona zrobiło z tego smutną historyjkę o tym że go wspierała w USA...

I to jest właśnie różnica pomiędzy Kingą a Wersow... Kinga miała dość kretyńskich pomysłów i aż tak nie leciała na fejm Friza a Wersow zobaczyła bogatego chłopa na którym może zbudować swoją markę a potem być sławną i bogatą youtuberką...

Jeśli usłyszę kiedyś od Wersow że ("nie jestem z Frizem dla sławy i pieniędzy") to chyba jebnę na całe osiedle śmiechem!

Jeżeli ekipa spadnie z rowerka to ja mogę się założyć że przez Weroniczkę...

Problem jest w tym że Ekipa złego słowa na Sówkę nie może powiedzieć bo mają te #!$%@? umowy ale widać jakie nastawienie mają do niej dziewczyny ( któraś wczoraj wrzuciła na insta zdjęcie jak są w galerii Marcysia, Murcix i Kasia) a Wersow pewnie na dywaniku u Friza z płaczem... #friz #ekipa #wardega #polskiyoutube #youtube
  • 10
@wakxam:
Moim zdaniem Friz na początku chciał razem z Wersow stworzyć coś na zasadzie "couple power". Wiecie, oboje budują własną markę i pokazują jacy to są niezależni i świecą przykładem dla innych popularnych par. Jednak z biegiem czasu widać kto został z resztą, a kto się odcina. Nie oszukujmy się, Wersow dostała sławę za szybko i nie pracowała na to tak jak Friz czy Tromba, którzy robili żenujące rzeczy po to,