Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Witajcie. Odnośnie wczorajszego turnieju.. Fajnie było popatrzeć jak sobie ludzie grają w taka formę szachów, śmieszne reakcje itd. Ogólnie najfajniej się oglądalo Hikaru gdzie kminil na kilka sposobów żeby dla Pateca było najłatwiej ruszyć ale martwi jedno - bydło na czacie. Ogólnie u Hikaru chat wygląda dość normalnie ludzie sobie przychodzą, rozmawiają z Hikaru, tłumaczy im czemu taki wariant nie wchodzi lub czemu wchodzi a tyle ile ludzi błagało o zrobienie porządku to aż przykre się robiło. W sumie nie wiem czemu co 10 min zmieniali chat dla subow na dla obserwujących. Drugie zdjęcie w kom

#szachy #twitch #xntentacion
Rolnikt - Witajcie. Odnośnie wczorajszego turnieju.. Fajnie było popatrzeć jak sobie ...

źródło: comment_1618636403WeYV9JDYVcWTKLOkEU62YS.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Rolnikt: Debile zawsze się znajdą. Niestety nic z tym nie zrobisz, tutaj moderatorzy zawiedli bo powinni banować od razu a niestety widziałem że niektóre osoby pisały te głupoty po kilka razy.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie żeby coś ale u Bartosha był mniejszy wysyp tego gówna, mimo że miał trochę więcej widzów. Byłem tylko u Hikaru i Bartka na streamie, ale Hikaru wysyp bydła miał niesamowity.
  • Odpowiedz
@koshix: u bartosha już połowę bydła wybanowali w porównaniu do takiego Hikaru, pozatym widziałem na grupce bartosha jak jakiś gość żalił się że dostał bana u bartosha a w powodzie "spam na czacie u Hikaru" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Rolnikt wejdź sobie na byle jakiego popularnego strimera i zobacz co sie na czacie #!$%@? xd szok dla wykopka to codzienność na twitchu
  • Odpowiedz
@Rolnikt: HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY HIKALUDY
  • Odpowiedz
@Turahk: +1
Kiedyś myślałem że wykopki to się znają na czymś i czytając wpisy można się czegoś dowiedzieć xD
Ale jak cokolwiek ogarniasz w danym temacie to 80% wysrywow wydaje się oderwana od rzeczywistości
Spam jest zjawiskiem powszechnym i to w znacznie gorszym wydaniu
Ale według większości wykopków z tagu to polskie bydło wymyśliło i inne nacje są pełne kultury i nikt nigdy nie spamuje. Widać że nie mieli z tym
  • Odpowiedz