Wpis z mikrobloga

i jak? patrzysz na nich z politowaniem, czy może zadajesz niewygodne pytania? :D


@benzyna_abstrakcyjna: żadne z powyższych, po prostu staram sie z nimi normalnie rozmawiać na tematy inne niż dzieci ;p

@luk04330: jak najbardziej, ale to było ewidentnie takie kinder party i dzieciaki latały po całym domu, nawet jeśli pod nadzorem. Ale dopóki nikt mi się nie każe nimi zajmować ani nimi zachwycać (a nie kazał), to przeżyję.
@benzyna_abstrakcyjna z dziećmi możesz tak samo skończyć, a nawet gorzej.


@kruszon_: jasne, zgadzam się absolutnie, pewności nigdy nie ma (np. tak skończą moim rodzice w moim przypadku) chodzi mi o to, że rezygnując z dzieci, prawdopodobieństwo tego scenariusza jest znacznie większe.

Przyznam się, że nie wiem jakie są statystyki, czyli ile osób umiera w stanie demencji, a ile normalnie zyjąc (zawał czy coś czy inny szybki zgon)

wciąż jestem ciekawe opinii
Osobiście zamierzam się odpowiednio wcześnie zawinąć z tego świata po otrzymaniu diagnozy typu demencja.


@kruszon_: też mam taki plan B, ale trzeba brać poprawkę na swoją słabość która może się pojawić na starość. Mimo że mam 27 lat to już czuję że ten strach przed śmiercią (przyzwyczajenie do życia?) trochę rośnie i nie żebym się jakoś panicznie bał śmierci i żeby teraz to miało wpływać na moje decyzję życiowe, ale widzę