Wpis z mikrobloga

Co robicie jak umówicie się z dziewczyną z #tinder, spotykacie się i już na pierwszy rzut oka nie macie ochoty iść na ten np. spacer bo dziewczyna zdjęcie miała sprzed 5 lat, 10kg czy po grubym photoshopie i musielibyście chyba mieć +5 dioptrii i astygmatyzm, żeby się nie zorientować?
  • 27
@mmmarecki: @kupczyk: @OCIEBEJT: @piotre-gie: @Wolf1986:
przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mmmarecki: ja sobie myślę, no nieee #!$%@? znowu... i mi opada. Ale dopiero po spotkaniu wygaszam relację. Poza tym wygląd to nie wszystko. +5 czy nawet #!$%@? 10kg może zrzucić, jeśli jest naprawdę fajna warto spróbować pociągnąć temat dalej.
@niemily: robię podobnie, ale czasem to aż nie chce mi się iść na ten spacer i p******ć bez sensu jak i tak na pierwszy rzut oka i po pierwszych 3 sekundach wiesz, że no nie.
@mmmarecki ja raz tak miałem, że byłem umówiony z jedną z tindera, która zdjęcia miała sprzed 15 kg. I strasznie mnie to zdenerwowało jak ją zobaczyłem i w gruncie rzeczy poczułem się oszukany. Poszliśmy do baru, wziąłem sobie chyba potrójnego drinka, alko weszło, ale to i tak nic nie pomogło. Po godzinie powiedziałem, że przepraszam, ale jestem zmęczony i poszedłem do mieszkania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mmmarecki: znam to, ale z drugiej strony co masz do stracenia? Zamiast siedzieć sam możesz się z kimś towarzysko pośmiać, spędzić parę miłych chwil i tyle.

Poza tym ja nie byłbym w stanie kogoś tak urazić jak piszą wyżej, zwłaszcza jeśli widzę, że ja się spodobałem i zazwyczaj spotykam się dopiero jak trochę pogadamy. Ta osoba też ma uczucia i po co kogoś krzywdzić, to na pewno zostawia ślady na psychice,
że uważam, że nie pasujemy do siebie (nie podaję żadnych powodów)


@Mr0K: No a według mnie to źle. Wiem, że nie chcesz obrazić dziewczyny, ale brakiem reakcji daje się ciche przyzwolenie dziewczynom na wstawienie fotek sprzed dekady. Powinno się takie coś tępić, gdy ją widzisz pierwszy raz, walisz jej prosto z mostu, że nie ładnie walić w #!$%@? i kończyć spotkanie, tak jak pisali poprzednicy. Gdyby tak większość facetów robiła, to