Wpis z mikrobloga

Na Reddicie z tego co kojarzę to padały pomysły, żeby nie postować gainów jeśli już będzie squeeze, żeby nie wywierać presji na innych. Co Wy na to, abyśmy podobnie postapili na tagu? Pewnie będzie tu spory ruch (sam w ogóle myślę, żeby niczego nie czytać w czasie squeeza, no ale nie ma bata, na pewno będę jeszcze bardziej wciągnięty), ale myślę, że warto wstrzymać się z postami informującymi o sprzedaży/zarobkach dopóki squeeze nie będzie definitywnie skończony. Wejdzie taka spocona ewa, napisze, że sprzedała 200 akcji i wylatuje na bahamy, i wykopki też zaczną sprzedawać :D

Wiadomo, nie możemy tu banować kogoś za postowanie gainów, ale fajnie by było, aby każdy wstrzymał się z postowaniem gainów na ten czas, mimo, że będzie to pewnie bardzo kuszące. Oczywiście nie mogę Wam powiedzieć co macie robić, ale chciałbym, aby każdy sobie to przemyślał. Pozdrawiam!

P.S. i błagam, z racji, że pewnie będzie ogromny ruch, nie siejmy jakiejś paniki jak tylko spadnie o parę procent - chodzi mi o to, żeby nikt nie zpaperhandził przez to XD

P.S. 2: W sumie co ja tam #!$%@?ę, przecież tu będzie istny chaos, na co ja liczę xDD
#gme
  • 7
@NykipVaous: Ja realizuję lwią część pozycji jak cena przekroczy tysiąc dolarów(o ile do tego w ogóle dojdzie). Powyżej tej kwoty(a może nawet wcześniej) myślę, że zaczną się grube machloje: zamrożą apki, zawieszą konta, wprowadzą halty i #!$%@? wie co jeszcze zrobią. Lepiej wyjść wcześniej i zgarnąć hajs, niż potem latami bujać się po sądach.
@Boguslaw_Migacz: tu nie chodzi o pejper czy nie. Ale bardzo nie doceniasz potencjału tego i możesz żałować. Nigdy nie było i nie będzie raczej drugiego GME. Jeżeli 50 000 akcji podnosi cenę o 10% to pomyśl co zrobi ponad 50 mln. Ludzie też widzą prognozy fidelity i będą tego oczekiwać o trzymać.