Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Ceny nieruchomości w Polsce to #!$%@? żart. Gdzie jest #!$%@? NBP ja się pytam? Czemu nie podnoszą stop procentowych. Czemu rząd nie #!$%@? podatku katastralnego? Janusze chronią swoje oszczędności ładując wszystko w chałupy i działki a normalny obywatel który chce kupić swój dom czy mieszkanie nie ma nawet możliwości odłożenia bo inflacja zjada to co odłoży i tak w kółko.

Wysokie Mazowieckie wiocha na 9 tys mieszkańców, jedyny plus to że siedzibę swoją ma tu mlekovita zakład mleczarski. Ceny mieszkań? #!$%@? 5-6 tys zl/m2. Na Podlasiu gdzie do miasta wojewódzkiego masz 60km. Zarobki? Jak trzy dostaniesz to lapnales Boga za nogi. Skąd te ludzie mają kasę?

#podlasie #takaprawda #nieruchomosci #changemymind
xdrcftvgy - Ceny nieruchomości w Polsce to #!$%@? żart. Gdzie jest #!$%@? NBP ja się ...

źródło: comment_1618822588nrxy9k0zlYFlivEzWwKcUm.jpg

Pobierz
  • 52
@xdrcftvgy: Widzisz jakbyś wcześniej wstawał, głośniej mialczal to by Cie było stać na mieszkanie. Biorąc pod uwagę średnia zarobków w Wawie z 6k na rękę i cenę mieszkań po wykończeniu 15k. Załóżmy ze zyjesz w pokoju za kafla, i odkładasz 3k miesięcznie. Po 5 latach odłożysz na wkład własny 20% za mieszkanie 50 metrów. No i tylko kredyci na kolejne 30...
@fegwegw: Jeśli byłby wprowadzony kataster od x nieruchomości + większe stopy procentowe wtedy ludzie by nie rzucali się na inwestycje w nieruchomości. Teraz słyszę o sytuacjach gdzie dentystka z drugiego końca polski w mieście powiatowym wyciąga hajs z konta i kuouje mieszkanie w Warszawie bo przecież to najlepsza inwestycja. To ile płacisz za wynajem wynika jedynie z tego ile ktos jest w stanie zapłacić. Jeśli kogoś nie będzie stac na droższe
gdyby stopy procentowe były normalne mogła by trzymać hajs na koncie


@Atx0937: ale może daj ludziom decydować, co mają robić ze swoim hajsem, ok?

a nie kupować mieszkanie żeby stało puste


@Atx0937: a to nie jest twój interes, czy stoi puste, czy nie.
@Atx0937: ale jakie to ma znaczenie? Tak, wynajmuję też nieruchomości. Nie, nie ukradłem ich, ani nie dorobiłem się ich na czyjejś krzywdzie. Czy jestem 'januszem'? Nie wiem, nie interesuje mnie to.