Wpis z mikrobloga

Dziwna sytuacja ze sklepem minuta.pl

Kupiłem tam zegarek w czwartek (15.04.21 godz. 23:18)
Od razu dostałem maila z informacją:

"Zamówienie czeka na autoryzację płatności."

Pomyślałem że OK, autoryzacja przejdzie może w piątek i od razu wyślą, ale tak się nie stało.

Ten pierwszy mail miał też informację o treści:

"W razie problemów kliknij w poniższy link w celu ponowienia płatności lub wyślij odpowiedź na tego maila wraz z jego treścią na adres nadawcy."

Więc dzisiaj napisałem odpowiedź z pytaniem o moje zamówienie i z automatu dostałem odpowiedź z potwierdzeniem płatności, i fakturą wystawioną z dzisiejszą datą.
Po chwili dostałem maila od DHL:

Dzień dobry, otrzymaliśmy elektroniczne dane przesyłki (numer) od nadawcy MINUTA.PL. Przesyłka nie została nam jeszcze przekazana.


Co tu się odwala?
Sprzedają sprzęt którego nie mają?
Na stronie sklepu było napisane że zegarek jest i wysyłają go następnego dnia po zakupie.

#zegarki #zegarek #minuta.pl
Ziombello - Dziwna sytuacja ze sklepem minuta.pl

Kupiłem tam zegarek w czwartek (1...

źródło: comment_1618831560xM4nuvTK5DjjjUtbauft6x.jpg

Pobierz
  • 6
no najpierw w systemie wklepują a pozniej przyjezdza kurier albo sklep oddaje paczki. nic nowego ziom.


@mamajasia12:
Tak, tylko info o wysyłce powinni mi dać zaraz po otrzymaniu płatności a nie dopiero sekundę po moim zgłoszeniu.
Wstydziłeś się zadzwonić do sklepu i żalisz się na wykopie?


@PolaczekPijaczek: Jaja se robisz. Pytam czym to może być spowodowane, bo na razie wygląda na to że gdybym poczekał ze zgłoszeniem tydzień, to przez tydzień mieliby moje zamówienie w dupie.