Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś z was chciałby być w przyszłości wołany do kolejnych wpisów to zostawcie tutaj plusa. Przy okazji wołam: @sejsmita, @BigRedChick, @Fevx, @pogromca-pieczonych-kurczakow, @PanKarolKnuropatwa, @WlasnieInstalujeWindowsa, @eM-Ka, @Freakz, @poji, @GARN, @wyporkiewicz, @lisilis, @meinigel, @Polanin, @Gaya_Deguchi, @r__k, @serio_serio, @Jedenastak, @Zeugma, @jerekp, @binturong, @DeMix10, @ewaewa, @dami423, @miseria, @Zalbag, @
@parys88: szukałem odpowiedniego momentu żeby zabrać się za poważniejsze kino i rozwinąć się w tym kierunku ale chyba już go nie znajdę. Zresztą za bardzo muszę sobie pomagać internetem w analizie takich filmów przez to, że jestem troglodytą.
@milkas98: Jakoś nas zasmucił twój wpis. Na pewno nie jesteś za głupi! Rozumienie filmów przychodzi z czasem i z coraz większą liczbą obejrzanych rzeczy - nie tylko filmów, ale także sztuk teatralnych, fotografii, sztuki itp. Bardziej artystyczne kino wymaga wyższych kompetencji, ale są one nabywane - nikt się z nimi nie rodzi. W dodatku poddałeś się na Lynchu, który sam mówi, że mniej interesuje go sens, a skupia się na emocjach