Wpis z mikrobloga

Jeśli macie problem z wypłatą BNB na Binance, to przybywam z pomocą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na Binance zamieniacie swoje BNB na LTC, następnie na TrustWallet włączcie obsługę Binance-Peg Litecoin(jak na screenie https://i.imgur.com/8yeMg3Q.png ) i wyślijcie na adres Binance-Peg Litecoin swoje LTC z Binance z użyciem sieci BEP20. Jak już dojdzie na TrustWallet to wbijacie w pancakeswap i swapujecie te LTC na BNB. Tutaj UWAGA! Będziecie potrzebować do max $0.50 w BNB na TrustWallet żeby opłacić FEE. Pozdrawiam i miłych zakupów życzę
#kryptowaluty #binance #bnb #safemars
#safemoon
  • 55
Mireczki, podpowiecie jak mam wyliczyć ile BNB mi potrzeba do opłaty tego fee?
Wymieniam 1.04 LTC na safemoon i mam znajomego, ktory chyba jeszcze nie spi i moze podeslac, ale chcialbym mu dac konkret ;)

podpowie ktos laikowi gotowemu na podroz na sam ksiezyc?
Jakby się ktoś dobrze zakręcił z zapasem BNB na trust wallet, to 500% może robić błyskawicznie ;)
A gdyby ktoś rzutem na taśmę chciał poratować biedaka dolarem w BNB, to oddam revolutem bnb1vw96caandm7yqazcvlh7atcnw6zcjv00rslw0h
@maku201: Zanim wykonasz swapa musisz zrobić approve'a, aby smart kontrakt mógł za ciebie wydać to tokeny, bo gdybyś normalnie przelewał tokeny to DeFi/DEX nie wie kto jest nadawcą tych tokenów, jedyny sposób to pozwolić DeFi/DEX wydać te tokeny za Ciebie i to jest właśnie ten "approve", na takiej samej dziają smart kontrakty w sieci ETH np. z Uniswapem.

@piesnababy: Nie da się, tak samo jak nie da się tego np.