Wpis z mikrobloga

Nauczyciele to największy rak wśród wszystkich zawodów z dyplomem, czyli po studiach. Osoby, które wjeżdżają ci w podstawówce i gimnazjum na głowę i mówią kto ile osiągnie, kto będzie jak żyć, na podstawie jakichś #!$%@? zadań z fizyki albo interpretacji wiersza XD

Ze starszych roczników pamiętam pewnego chłopaka, któremu wybitnie nie szło z niektórych przedmiotów, a poza tym był dośc nadpobudliwy, więc nie mógł zmusić się do nauki. Finalnie jakieś tam studia skończył, a dziś jest dealerem samochodowym i buduje sobie dom. Z drugiej strony sporo tych "wybitnych" bo mieli piątki, skończna filologia polska i... no właśnie XD

#pracbaza #studbaza #edukacja #nauczyciele #bekaznauczycieli #studia #liceum
  • 27
@Sok_Mandarynkowy: nie to, że z nauczycieli nie wolno, bo wielu z nich gówno umie, ale to jakie kto miał oceny no to nic nie znaczy. Każdy ma szansę sobie poradzić no i jeden zostanie sebkiem, a drugi jakimś dealerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i też może mieć pieniądze, czy ktoś kto skończył doktorat z administracji i siedzi w budżetówce za 3k jest przez to gorszy, że mniej
@Sok_Mandarynkowy: wbrew pozorom nauczyciele to też ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i też się tam jakieś gnidy znajdą. Osobiście znam tylko jedną co wprost mówiła to o czym piszesz, ale z drugiej strony jednego ziomka chciała z gówna wyciągnąć więc nie mam zdania i sobie pisze jakieś durnoty, chyba pora na kosmonautę xD
@Czarna_ksiazka: Może naucz się czytać ze zrozumieniem, bo chyba z tej szkoły mało wyniosłeś XD Narzekałem, że jest taka organizacja w pracy, a ja akurat jestem jedną z ostatnich osób, które mogliby zwolnić za wykonywaną pracę. To, że mnie #!$%@? cudze podejście (w 1 pracy w kierunku tak naprawdę), to nie znaczy, że mi idzie tam źle.

Widzę, że śledzisz każdy mój wpis i atakujesz mnie z powodu bólu dupska za
@juma777: Już kończę w tym roku, jeśli zdążę się obronić XD Jeśli chodzi o tytuły, to zawsze starałem się pokapować kto jest kto, a że większość ćwiczeń miałem z Doktorami, to mówiłem P. Doktor, a na wykładach raczej z profesoram inie rozmawiałem
@Sok_Mandarynkowy: ja odpuściłem sobie w 3 klasie technikum informatycznego, powodem była #!$%@? do granic możliwości wychowawczyni i nauczyciele właśnie. Banda nierobów, wszystko co napisałeś to taka prawda. Co te #!$%@? mogą o mnie wiedzieć żeby mi mówić jak będzie wyglądało moje życie? #!$%@? stare pierdy, ja sobie poradzę a oni dalej będą gnębić o 50 lat młodszych od siebie bo mają #!$%@? władze SOM #!$%@? kimś bo mają karte nauczyciela a
@nobrain: A dlaczego nie? Blade pojęcie o biznesie najwidoczniej masz, skoro według ciebie osiągnięcie to jakiś #!$%@? papierek z polskiej uczelni i awanse na szczeblach specjalistycznych w Państwówce czy innych januszexach XD

Taki dealer samochodowy nawiązuje masę cennych kontaktów, rozszerza swoją działalność, ma stałych klientów, dobrze zarabia, jest ekspertem w swojej dziedzinie, a polonista tyra za niewiele ponad najniższą i jedyne kontakty które ma, to z dziećmi.

Wierzę w nauczycieli-wychowawców, ale
@Sok_Mandarynkowy:
Jedyne kontakty nauczycieli to z dziećmi? Tutaj mocno strzeliłeś kulą w płot xD wiesz ze dzieci maja tez rodziców i nauczyciel się z nimi kontaktuje? Moja matka jest nauczycielka i zdziwiłbyś się ile osób przez to zna na mieście (i to nie tylko patole, ale też urzędników, policjantow, lekarzy itp) i ile razy ułatwiło mi to życie :)
@Sok_Mandarynkowy jestem taką osobą, tyle ze zaden nauczyciel nie powiedział mi nigdy, że coś w życiu osiągnę mimo, że zawsze miałem najlepsze oceny i ogarniałem co nieco. Zawistni rownieśnicy zawsze sobie tłumaczyli moje dobre wyniki tym, że jestem kujonem (robienie zadań z matematyki w celu ćwiczenia to było dla nich kucie, sami bardzo często uczyli sie zadan na pamięć bo nie byli w stanie tego zrozumieć) i w sumie gdyby im się