Wpis z mikrobloga

@awizo1920: dokładnie tfu na pseudo analityków tylko ja nim nie jestem :) gdyż gram za swoja kasę i zawsze gram pod swoje scenariusze i nie narzekam :) Tu porostu ostrzegam noobków z ''diamentowymi rękoma'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zuk55: dokładnie jw, dogecoin przytakuje nowe ath pod 1 usd, później zjazd i atak na 3$. Praktycznie odwrotnie niż to rozrysowales ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.s. pewnie nie pamiętasz rad specjalistów z Mirko którzy odradzali kupno #doge w 2016-2017 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zuk55: jestem w grze od początku, od czasów kiedy dało się jeszcze kopać w tysiącach sztuk na zwykłym laptopie, kolego. A takich specjalistów z YouTube to się w ostatnich latach narobilo tysiące - słuchaj ich a daleko nie zajdziesz. Tak samo jak ci co wcześniej słuchali tych co mówili ze btc nie przebije 10 USD, później 1000, później 10000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ArnoldZboczek: Chyba się nie zrozumieliśmy. Chłodzi mi o trading, normalny na umyśle trader by teraz w życiu nie wszedł w pozycje buy , nie ma ku temu żadnych podstaw a wręcz jest euforia na dogu. Poza tym jak byś śledził wykres doga przez ostatnie 4-5( ja śledziłem) lat to byś zauważył iż piesełek po dużych pompach x-ileśtamrazy:) potrafi spaść o 90% a czy noobki z diamentowymi raczkami to wytrzymają? ( nie
@zuk55: No tak, odbił się od bardzo mocnego poziomu wsparcia. Ubije 0.43-0.50 i w przeciągu dwóch tygodni atak na kolejne ath, rsi już się stabilizuje i szykuje pod kolejne wybicie. Ci co sprzedali na szczycie - w większości już odkupili. W perspektywie kilku lat 5-10 usd ¯\_(ツ)_/¯