Wpis z mikrobloga

Derek Chauvin uznany za winnego śmierci George'a Floyda - polecam komentarze konserw, to nawet nie kwik, to nie zmasowany incydent fekalny, to nieludzkie, zwierzęce wręcz wycie XD. Czego tam nie ma, sama tylko łatwy przysięgłych
- została przekupiona;
- została zastraszona;
- "się zesrała" ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Biden z Obamą przyszli i kazali głosować "winny!";
- "nie zna się na amerykańskim prawie" XD
- składa się w 114% z czarnoskórych więc wiadomo jak głosowali.

Ameryka idzie w ślady Szwecji i upada. Jest i dziadzio Stalin, jest i Paździoch. Jest i "niech (biali) coś zrobią" (ZBIERZEMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW W SĄDZIE, OTACZAMY CHAUVINA I WYCHODZIMY" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)). Itd. Itd. Itd.

Jeżeli nie chce Wam się czytać, to mój kolega zrobił filmik wiłdełło z podsumowaniem wszystkich komentarzy konserw:

https://www.youtube.com/watch?v=oAln-wqLDAo

Pobierz T.....s - Derek Chauvin uznany za winnego śmierci George'a Floyda - polecam komentarz...
źródło: comment_16189816585IA70tHdSHZqxJIoRu4gfX.jpg
  • 121
@TheBedThatEats: no ale przestań, przecież to wcale nie są tępi rasiści i nienawistnicy z mentalnością, która za czasów III Rzeszy predysponowałaby ich do bycia strażnikami w obozach zagłądy. Oni do czarnych i hehe żymian nic nie mają, a są jedynie głosem rozsądku w tym świecie ogarniętym lewackim szaleństwem. No tak. Właśnie tak jest. Tutaj dowut.
Pobierz bacaa90 - @TheBedThatEats: no ale przestań, przecież to wcale nie są tępi rasiści i n...
źródło: comment_1618995595607sT5TeC0QMU1RiNkp48L.jpg
@TheBedThatEats: A ja optuję za wersją zrównoważoną
Policjant przekroczył uprawnienia - jasne.
Poddusił zatrzymanego, co w połączeniu z zażywanymi przez Floyda narkotykami spowodowało śmierć - zgoda. Gliniarz powinien za to odpowiedzieć
Ale #!$%@? mać robić świętego męczennika z gościa który przyłożył broń do brzucha kobiety w ciąży?
Za sam ten fakt powinna być czapa. Może bardziej cywilizowana, tzn krzesło/zastrzyk po uczciwym procesie, ale de facto to nie ma większego znaczenia.
@TheBedThatEats: jeszcze raz, w lepszej rozdziałce. I takie gówno wesoło śmiga sobie po wykopie, no ale rasizm nie istnieje, to wymysł lewicy i liberałków, bo to lewica i liberałki szerzą podziały, mówiąc o rasizmie. Dobre, białe chłopaki, gdyby nie lewica, to by nawet nie wiedziały, jak bardzo nienawidzą innych.
Pobierz bacaa90 - @TheBedThatEats: jeszcze raz, w lepszej rozdziałce. I takie gówno wesoło śm...
źródło: comment_1618995770N1RNb2TZEi0a4Fp1OiSj1J.jpg
Po prostu bazą poglądów jest rasizm, nienawiść i inne uprzedzenia.


@Bover: Nie każda osoba, która uważa że pan Floyd mocno przyczynił się do swojego zgonu jest rasistą, dla mnie zupełnie nie zmieniłoby nic gdyby ofiarą był naćpany redneck, też uważałbym że sprawa nie jest oczywista i panuje w niej za dużo ideologicznej przepychanki a za mało analizy faktów. Moim zdaniem, cała sytuacja nie powinna zakończyć się zgonem, jednak zarówno Floyd ma
@TheBedThatEats: To nie konserwy, tylko ludzie, którzy po prostu nie myślą logicznie w taki sam sposób, jak ludzie mówiący, że to było zabójstwo na tle rasistowskim. Jak dla mnie ogromna niekompetencja policjanta, za którą całkowicie słusznie trafił do mamra. Mówienie, że to kolano nie miało wpływu na jego możliwość oddychania, bo był pod wpływem fenantylu jest śmieszne. To tak jakby ktoś powiedział, że facet palił szlugi przez 10 lat, więc kolano
@Niechcesieobudzic: No i #!$%@? z tego? Nie lubią BLM i dlatego zakłamują rzeczywistość dokładnie tak samo, jak ludzie mówiący, że BLM jest super. Faceta zamordowano, ale policjanta trzeba uniewinnić? No z jakiej przyczyny? W Polsce były podobne sprawy i policjanci trafiali za kraty, więc nie gadaj głupot. Obejrzyj sobie ten film o glinie zamkniętym w więzieniu z gitami.
https://www.youtube.com/watch?v=E0PLkYpqYsQ
@Totalkozakmen nie napisałem że powinni uniewinnić tylko że w podobnej sprawie gdzie byłyby takie nagrania myślę że w Polsce by dali mu nieumyślne, chyba że w przeszłości miał jakieś przekroczenia uprawnień nagany itp co mogłoby wskazywać na celowe morderstwo