Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zendemion: dla mnie całkiem całkiem, czarno na białym przedstawione dlaczego lewa i prawa strona równo ssie oraz jak przy iloczynie logicznym ostatecznie dokonać zaprzeczenia ich wolnościowo wadliwych postulatów na rzecz czegoś bardziej rigczowego i dobrowolnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sorek: wtedy jeszcze wierzyłem w konfę i jej projekt polityczny () szkoda tylko, że sami aby coś dla siebie ugrać stworzyli bardzo niestabilne ugrupowanie misz-masz, które stłumiło wolnościowe skrzydło i liberalizm obyczajowy całkowicie i zniżyli się do poziomu orków.

Nie chcąc dostać lania od orków sami się z nimi skumali, choć początkowo nawet sam korwin brzydził się tymi interwencjonistycznymi katonacjonaluchami co to ludziom chcą swoje ideolo jak
wtedy jeszcze wierzyłem w konfę i jej projekt polityczny () szkoda tylko, że sami aby coś dla siebie ugrać stworzyli bardzo niestabilne ugrupowanie misz-masz, które stłumiło wolnościowe skrzydło i liberalizm obyczajowy całkowicie i zniżyli się do poziomu orków.


@wygolony_libek-97: jak ja lubie bezkręgowców którzy wierzą w propagandę Neuropków-Pedolibków. Ha tfu na was :)

Powtarzacie te same bzdury jak głupie NPCe. Oczywiście nie ma dowodów na to co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sorek: i vice versa. Wolnościowców XD, patrz wyżej. Konfa moze startowała z częściowo libkowymi postulatami ale już się zbłaźniła do poziomu prawakowych nacjonaluchów lubiących w kwestiach obyczajowych wręcz iść razem z klerem i pisiorami.

Mogło być pięknie a tylko zbrukali pojęcie wolności jak konserwoprawak pinochet, który w końcu odpuścił sobie przedstawicieli szkoły chicagowskiej.

A do libków za możliwość częściowego ledwie zreformowania gospodarki w pewnym okresie chilijskiej historii na długo przylgnęła po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: taaa...jasne. ale to normalnie buhahha śmieszne normalnie hue hue dzieci i psów jeszcze pewnie co ( _) a postulaty jak postulaty. Nic nowego i inszego od aksjomatu o nieagresji i ograniczania ingerencji do absolutnego minimum.