Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*
Jesteśmy nową firmą, prowadzącą działalność w #krakow #tarnow #mielec #chelm i okolice.
Zajmujemy się (jak nazwa wskazuje) plisami, roletami, żaluzjami i wszystkim innym co można zamontować na okno i ładnie wygląda.
Jesteśmy tu po to, aby dostarczyć trochę inspiracji do aranżacji wnętrz właśnie przez takie rozwiązania, a jak Wam się spodoba, a jesteście z w/w okolic, to może my będziemy je realizować?

Oczywiście podrzucę trochę realizacji w najbliższym czasie, ale teraz zapraszam na nasze sociale:
Facebook, Instagram, PLISYExpress.pl oraz Google.

To tyle z oficjalnych wieści na ten moment. Teraz ta przyjemna część ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że ja, jako osoba która z Wami prywatnie mirkuje od daaaawien dawna (konto >5 lat, ale to szybko mija xD) wiem, co jest świetne z rana.

#rozdajo 50 zł w formie BLIK, bonu do #allegro #paysafecard albo zamówienia na #pysznepl #ubereats.

Warunki? Polubienie strony na fb / instagramie / 5 gwiazdek w google (do wyboru do koloru). No i oczywiście plusik.
Losowanie w niedzielę o wszystkim znanej godzinie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rolety #wystrojwnetrz

PS. zapomniałbym, podrzucam realizację żaluzji drewnianych 25mm
PLISYExpress - Cześć wszystkim! ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*
Jesteśmy nową firmą, prowadzącą dz...

źródło: comment_1619162045zdTo3l87uH0IlH4IZhlA2b.jpg

Pobierz
  • 48
@zgodzio123: Dzięki!
@Slamowir: Niestety na ten moment skupiamy się na produkcji indywidualnej (pod wymiar), więc mierzymi, produkujemy i montujemy. Allegro jak już to w przyszłości :)
@Lofi_Mrufka: Myślę, że do realizacji. Warszawa też jest w naszym obszarze działań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Admiral16: Już mamy, dzięki za spostrzeżenie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Xtreme_Fitness_Gyms: Cześć Mirku! Siłownie też możemy
@PLISYExpress spadliście z nieba :) mam nadzieję że cenowo też u Was jest dobrze. Potrzebuję rolety drewnianej montowanej na ścianie (pod sufitem) z klepek 2,5 cm.
Szerokość 150 cm ( po 6 cm wystaje na ścianę) i wysokość 179,5 cm. Od sufitu do blatu kuchennego
Lokalizacja: Niepołomice
Będę też potrzebował plisy w przyszłości (wszystko zależy od ceny) ( ͡º ͜ʖ͡º)