Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#gielda #kryptowaluty

Jako że prawie wszystko obecnie spada to w co polecacie zainwestować $$$ w obecnej sytuacji? Trzymać gotówkę i czekać na jeszcze większe dipy? Tylko, że ciężko powiedzieć kiedy będzie najniższy dip a trzymać gotówkę na koncie z oprocentowaniem powiedzmy 0,1% to też słaby pomysł.

Biorę po 200 cebulionów od każdej drużyny i słucham państwa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tym razem na poważnie
  • 18
@dnasstorm: ja wjechałem sobie w xrp, fajnie cena spadła teraz żeby kupić, liczę że proces wygra ripple + przywrócenie na coinbase i ogólne fomo po dużej czerwieni na rynku to każdy bedzie chciał zarobić i się będą pakować w to. chciałbym żeby pozwyzej 2 usd poszło, ostatnio prawie sie udało
@dnasstorm: ja sprzedałem trochę pozycji niedawno, zwiększyłem pozycję gotówki i podzieliłem: 40% dorzuciłem do długoterminowego portfela, a 60% czeka na duże przeceny (planuje wrzucić 20% w krypto, a 40% w akcję oraz ETF), ale czekam na większe spadki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wersalski_kasztan: Lit czyli co to dokładnie jest? Farmy wertykalne, brzmi ciekawie.

@Mesheq: Też tak myślę, jeszcze dipnie. Tak z 5% dostępnych środków mógłbym w sumie przeznaczyć na shitcoiny ale dużo #!$%@? się z tym żeby to w ogóle kupić i sprzedać (z wieloma)

@Willmer: Też chyba coś podobnego zrobię
@dnasstorm: Będzie bridge z innymi sieciami. Możliwe, że to będzie pierwszy bot, który obsłuży Fantom Opera. Njlepsze, że wystarczy trzymać tokeny w portfelu i nie ma żadnych dodatkowych opłat. No i ja używam do snajpowania nowych coinów na launchach, ale też stop-loss czy DCA się sprawdza.