Wpis z mikrobloga

@johnmorra: mam dość specyficzny ale nie widać może dlatego że dużo ludzi wciąż pracuje z domu, na ulicach ruch taki sam od kilku miesięcy, sklepy, hotele, atrakcje, puby pozamykane - nie wiadomo tylko czy tymczasowo czy już na zawsze
@sorek Dlaczego głupoty? Przecież to właśnie #4konserwy wiele razy negowały treść artykułu przez źródło. Nawet Ty tutaj to samo potwierdziłeś, atakując że mają "problem z interpretacją danych", mimo że artykuł jest względnie obiektywny. Tak, stwierdzenie było ogólne, ale pod pytaniem o ten artykuł. Wpadłeś w prowokację i sam siebie zaorałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Don_Lukasio: nigdzie nic takiego nie napisałem a do konserwy mi daleko.

Manipulujesz i dokładnie to jest problem takich gazet wyborczych

Jesteś po prostu złym człowiekiem ze złymi intencjami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Don_Lukasio: a co ma Korwin do tego? Korwin to monarchista wolnosciowiec jak ja.

Możesz przypomnieć, pokażesz że nic nie wiesz na jej temat i opierasz się na zbiorowej głupocie ludzi którzy wierzą tylko jednej stronie :)
@sorek Kto? XDDDDDDD Nie można głosować za ograniczeniem dostępu do aborcji, żyć za państwowe pieniądze i być autentycznym w tym co mówi.

Chociaż dla JKM widziałbym rolę na dworze czy w zamku. Mógłby być nadwornym błaznem, też na państwowej posadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeczytałem wszystko co tam było na ten temat, za samo zaproponowanie czegoś takiego do mieszkania powinieneś się wstydzić.
@Don_Lukasio: eee właśnie wolnościowcy walczą o prawa wolności człowieka. W tym prawo do życia i ochrony tegoż ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest prawdziwa wolnosć, a nie zmienianie znaczenia słów bo przecież Żydów można mordować bo Żydzi (czy też płody) to nie ludzie.

Przeczytałem wszystko co tam było na ten temat, za samo zaproponowanie czegoś takiego do mieszkania powinieneś się wstydzić.

Jak kto dba tak ma :)
No właśnie prawo do życia i ochrony życia a nie płodu.

przecież Żydów można mordować bo Żydzi (czy też płody) to nie ludzie.


A czy przeciwnik liberałów i lewicowych socjalistów Adolf Hitler, wiedział o Holokauscie?

Jak kto dba tak ma :) Wstyd to kraść.


@sorek Wstyd to pobierać opłaty za takie warunki i oferować coś takiego.

Niewidzialna ręka wolnego rynku wyjaśniła Ciebie i teraz musisz sprzedawać samochody ( ͡º ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Don_Lukasio: płód to człowiek tak jak żyd to człowiek.

Hitler czy wiedzial czy nie wiedzial nie ma znaczenia bo to niemcy zabijali nie sam hitler :)

Akurat po aferze klientow mialem dużo więcej wiec nie trafileś :)
@sorek Czyli twoim zdaniem, płód od momentu zapłodnienia ma mózg i jest człowiekiem?

Hitler był twórcą i dyktatorem III Rzeszy, jest zbrodniarzem wojennym i jest odpowiedzialny za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Tak miałeś dużo że teraz musisz zajmować się czymś innym.

To ciekawe, bo może podobnie jak z biznesami Korwina, taki wielki kapitalista a ciężko mówić o sukcesach biznesowych. Zapewne przeszkadzał mu socjalizm w Polsce, nie to co innym którzy dorobili się miliardowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Don_Lukasio: mozg nie świadczy o człowieczeństwie czego przykładem jesteś ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zajmuje sie czym innym bo zmieniłem profil. Przed afera biznes mialem rok, po aferze jeszcze 3 lata