Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki co robić po informatyce, jeśli nie ciągnie mnie do korpo? Znacznie bardziej ciągnie mnie w stronę inżynierską, wiecie, maszyny itp. Czy informatyka byłaby dobrym wyborem? Jeśli tak, jaką ścieżkę kształcenia należałoby wybrać? A może ETI lepiej? #kiciochpyta #studia #studbaza #informatyka #it #it #eti #eit #inzynier

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60844b42df02be000aefe819
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: jak programowanie to embedded czyli projektowanie elektroniki + pisanie na nią firmware. Wypok powie ci że po tym słabo płacą i nie ma pracy tyle że ja całe swoje zawodowe życie nie umiem zaobserwować ani jednego ani drugiego. Grunt to nie robić na Janusza tylko znaleźć Johna albo Helmuta.
Jak kierunek studiów to mechatronika. Tyle że tam nic konkretnego się nie nauczysz. Za to można się pobawić fajnym i drogim
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: to jest różnica między studiowaniem a szkołą.
Studia mają ci pokazać że istnieje x potencjalnych kierunków z których masz coś wybrać i zgłębić sam.
W węższym kontekście studia nie przygotowują do pracy w zawodzie. Ale jak ogarniesz i zrobisz parę projektów, jedna fucha, druga to jesteś dobrze przygotowany.
Ja mam do siebie żal bo prawie zrobiłem doktorat zanim to do mnie dotarło. Bez studiów byłbym dalej w karierze niż jestem