Wpis z mikrobloga

Drogie mirki i mirabelki,
nadeszła ta chwila w której jestem gotowy na zakup odkurzacza automatycznego (dziewczyna gubi dużo włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)) no i wkurza mnie ogólnie wyciąganie odkurzacza za często ( ͡° ͜ʖ ͡°) (w przyszłości mam zamiar kupić ręczny cyklonowy) - no i tutaj pytanie do was jaki polecacie w budżecie do 2k (chciałbym wziąć w raty, ale nie mam problemu kupić za gotówkę jeśli dobra promocja ( )). Myślę czy w tym budżecie też będzie coś z opcją mopowania, problem też jest taki że takich odkurzaczy jest pierdyliard i jak tu wybrać (_ ).

#xiaomi #technologia #kiciochpyta #dom #smarthome #pytaniedoeksperta #odkurzacz #smartodkurzacz #robotsprzatajacy
  • 12
@Papf_: mam jeszcze takie

SRV 9250BK-EUE3 Robot Vacuum SENCOR

Odkurzacz robot 2v1 Active AllFloor LASER WiFi
Odkurzacz automatyczny

Idealny do sprzątania podłóg laminatowych i drewnianych, parkietów, linoleum, posadzek itp.
Przedni czujnik antyuderzeniowy podczerwieni
Bardzo cicha praca nadająca się do zwierząt domowych
Silnik BLDC o długiej trwałości
System nawigacji Sencor Nav. 15.0
Nawigacja i orientacja w przestrzeni przy pomocy lasera VSLAM, giroskopu, czujników podczerwieni oraz czujników do wykrywania schodów i innych przeszkód
sailor73 - @Papf: mam jeszcze takie 

SRV 9250BK-EUE3 Robot Vacuum SENCOR

Odkurz...

źródło: comment_16193612309ZPzCLJp82voWujP6oMBrn.jpg

Pobierz
@Papf_: Chodzi o to ze miałam irobota za około 1000 ziko i roombe za 2k, wiec mam porównanie. Otóż ten droższy inteligentniej jeździ po podłodze przez co czas odkurzania jest krótszy. Natomiast Oba mają te zaletę że zbierają również kurz, lepiej niż odkurzacz. Ja polecam
@sailor_73: no ok, tylko mógłbyś coś więcej napisać - czy masz i używasz, czemu akurat go polecasz, rozwinąć "porównaj jak zrobiony jest" itp no bo jak napisałem nie ma żadnych testów polskich, ani recenzji.
ma żadnych testów polskich, ani recenzji.


@Papf_: niestety nie używam bo mam starą rowentę co ma 2.5 kw i nie chce się zepsuć :)
mam kilka na magazynie tych automatów i je sprzedaję, na razie nie zmienię odkurzacza,
co do polskich stron to rzeczywiście brak opinii bo to marka europejska u nas słabo rozpoznawalna
opinii poszukałbym na czeskich stronach ew czeskich sklepach typu MALL, EUKASA
sprzęt jest zrobiony poprawnie a nie