Wpis z mikrobloga

@Gronbar: Nawet nie o to chodzi. Rożnicę zobaczysz przy grach, które słabo obciążają konsole. Jak odpalisz jakąś wymagającą grę to będziesz mieć do wyboru: bardzo głośną konsolę albo bardzo głośną konsolę, ale troszkę cichsza niż ta druga.
@lintfree: mam 7216b i wyje jak #!$%@?, a ostatnio ściągałem osłonę i było lekko przykurzone, na wentylatorze nie było kurzu. Może faktycznie jak się zmieni pastę i termopady to coś to da, ale kilka dB w te czy te nie zmieni faktu, że pro jest głośna po prostu. Zależy jeszcze jak daleko siedzi się od konsoli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shox: a zdjales coś więcej niż tylko obudowę? W mojej była ściana kurzu na radiatorze - powietrze nie miało gdzie uciekać i gromadzili ciepło przy czujniku który kręcił wiatrakiem jak wściekły.
@Jack0wy: mówisz? u siebie tylko pokrywę ściągałem (z którą miałem w ciul problemów), może faktycznie trzeba głębiej zajrzeć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shox: serio serio. Ze zdjęcia same pokrywy kompletnie nic u mnie nie wyszło. Zdjalem z wierzchu kurz z wentylatora, tyle. Problem leżał w tym co opisałem. Po czyszczeniu i wymianie samej pasty jest od roku cisza jak makiem zasiał.
Wprawdzie ja mam fat, podobno pro wyją głośniej, ale na mojej w nocy już nie szło grać bo dzieci w drugim pokoju budziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)