Wpis z mikrobloga

@karol-skwierawski: Podobnie miałem tyle, że ja napisałem do hiliq w dniu zamówienia żeby dostarczyli dokumenty bo wiedziałem jak to będzie wyglądać. Odpisali chyba 5 dni po prośbie tłumacząc się pobytem w szpitalu. MSDS i COA mogę podesłać a potwierdzenia zapłaty no to niestety nie pomogę
@folthor: podrzuć e-mail to podeślę ci charakterystykę MSDS. Mnie też nie przysłali ale poradziłem sobie. Pisałem do alice@hiliq.com. nic to nie dało. Na Whatsapp napisałem do niej i od razu przyszły dokumenty. Jakby coś masz numer +86 189 1646 8056. Ogólnie ta sama śpiewka śpiewka co u superMaćka, czyli pobyt w szpitalu
@superMaciek: U mnie to samo, i też pobyt w szpitalu xd dobra wszystko mam a mógłby mi ktoś podpowiedzieć co w tym punkcie wybrać?

"Określenie rodzaju odprawy celnej (dopuszczenie do obrotu, cesja przesyłki, tranzyt, odprawa czasowa, uszlachetnianie bierne, uszlachetnianie czynne)."
Mi niestety Alice też nie odpowiada na maile ani na wiadomości na Whatsapp, service tłumaczy to pobytem w szpitalu, tylko niestety zaraz zawrócą mi paczkę, co robić???
@karol-skwierawski: u mnie też 20. Najlepsze jest to że wszystkie dokumenty były przesłane na urząd celny. Charakterystyka w języku angielskim opieczętowana chińską pieczęcią. Po cholerę piszą o przesłanie jeszcze raz tych samych dokumentów?