Wpis z mikrobloga

Wam się dalej chce jeździć po szlifie?


@Hooyvdoope: Po szlifie? Człowiek, pomijając wszystkie Simsony, czy MZ-ki, moje DT80 i 125, na których jeździłem za gówniaka, wyglądały jakbym je odkopał gdzieś spod złomu, a Ty po jednej wywrotce na slalomie masz już wątpliwości?
Cienkiś Pan Bolek :P

Teraz, pomimo różnych następstw długofalowych wszystkich zaliczonych gleb, ubolewam tylko nad dwoma aspektami. Brakiem pogody i czasu.
@Hooyvdoope powiem Ci że moja różowa to nawet po wywrotce( jako plecaczek na żwirze się położyliśmy) i wsadzeniu stopy w tylne koło ( but uratował sytuację, do dziś się zastanawiamy jak to zrobiła) poszła i tak na kurs i zrobiła A.

Upadki się zdarzają, ważne aby przemyśleć sytuację co było nie tak i wyciągnąć wnioski. Ty masz w sumie łatwiej, przegadaj szlif z instruktorem, on powinien Ci pomóc.
@Hooyvdoope: za szybko wyszedłeś z przedostatniego pachołka i wyrzuciło Cię na ten pechowy?
Kiedyś tak przejechałem się po kocie ale zacząłem hamować dopiero gdy "przeszkoda" pojawiła się za tylnym kołem. Wiadomo, to jest odruch ale hamując na przeszkodzie to proszenie się o kłopoty.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hooyvdoope: Jak #!$%@? to do lekarza. Sam w turbo idiotyczny sposób położyłem się na placu. Ale są asy co z bramą wyjeżdżają. Nic na siłę, jak nie masz ciśnienia zdać w tym roku to odsapnij jeśli straciłeś zapał.
@Hooyvdoope: w trakcie kursu tak #!$%@?łem, że instruktor nazwał to glebą roku. Też slalom szybki, ślizgnąłem się na pachołku (ok 30km/h) i spanikowałem. Odleciała mi część z nowiutkiego kasku i odnowiła mi się kontuzja barku.
Odebrałem to jako lekcje pokory. Lepiej na placu niż na drodze. Kurs dokończyłem i już jeżdżę czwarty sezon, bez traumy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hooyvdoope: wyrąbałem na kursie dokładnie tak samo jak ty, tylko że byłem w trakcie kręcenia osobistego rekordu średniej prędkości na szybkim slalomie, która miała wynieść 37 lub 38 km/h (już niezbyt pamiętam, ale o jeden km/h mniej już kilka razy zrobiłem przed tym) no i właśnie pachołek mi się podwinął pod koło i gleba. Z tym że ja poszedłem w szlif, a moto zaliczyło highside, więc prawy podnóżek trzeba było wymienić