Wpis z mikrobloga

jeszcze mniej niz to wyszlo mi na gotowo bo jakis kod na -50£ mialem. Mam 7 lat ncb, auto juz stare 09 a ubezpieczam co roku gdzie indziej, w tym roku mam 1st central no i postcode robi robote, przez moment mieszkalem niedaleko glownej ulicy to insurance do gory x2.
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey: Oczywiście, że nie pracuję w magazynie, mam tylko polewę z wykopków, którzy piszą, że wszyscy emigranci w jukeju robią na zmywaku albo w magazynie i mieszkają w szopie na narzędzia z 4 innymi Polakami xD
  • Odpowiedz
@pol-scot: Usłyszałem kiedyś trzy dobre cytaty nie wiem czuje są ale się nimi kieruje...
1. „Życie jest za krótkie aby jeździć nudnymi samochodami”
2. „Jeśli mimo lat nadal odwracasz się aby spojrzeć by podziwiać jak wyglada zewnątrz, kupiłeś dobre auto”
3. „Jedni kupują to co muszą, drudzy to co potrzebują, a trzeci to co chcą, jeśli będziesz w życiu tą trzecią osobą, to będzie kolejny filar do cieszenia się z życia”
Lordon - @pol-scot: Usłyszałem kiedyś trzy dobre cytaty nie wiem czuje są ale się nim...

źródło: comment_1620475132fNuuEINjmzfEnAdqBq0e4Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lordon: za tą paskudą w życiu bym się nie obejrzał choć sam mam beemkę, w sumie to mam dwa auta które zajebiście mi sie podobają i uwielbiam nimi jeździć, kupiłem takie jakie chciałem i myślę nad trzecim ale po co robić im zdjęcia skoro mogę się nimi przejechać?
  • Odpowiedz
@pol-scot: Ja robię, swojemu pare razy w miesiącu, bo tak mi się podoba i chce zachować te chwile gdy będę sprzedawał i będę pamiętać jak fajnie wyglądało, a skoro tak twierdzisz to pewnie e60 jeździsz albo czymś podobnym
  • Odpowiedz
@Lordon: dzieciom, żonie, rodzicom można robić zdjęcia bo czas mija i ludzie się starzeją ale samochodowi? zadbany będzie wyglądał cały czas tak samo... jeżdżę tym czym chcę i nigdy mi przez myśl nie przeszło żeby któryś sprzedać
  • Odpowiedz
@pol-scot: Ludzie się pasjonują motoryzacja, a inni używają jej jako środka lokomocji ¯_(ツ)_/¯, a uwierz mi jest więcej ludzi którzy robią zdjęcia aut, niż chociażby samemu sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pol-scot: lubię fotografie, ale bardziej lubię motoryzacje i jak widzę jakoes ładne auto to robię mu zdjęcie, tak samo jak swojemu autu ¯_(ツ)_/¯ i nie nie mam gruza żadnego tylko ładnie zrobione scirocco i 6 grancoupé, tak samo jak jeszcze pare lat temu byłem zapalonym rowerzystą, mam swoich 6 mocnych rowerów i też mam dziesiątki ich zdjęć na telefonie, to chyba normalne ze jak się pracuje nad czymś to się chce
  • Odpowiedz