Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dwóch majstrów przyszło remontować mi kuchnię i przedpokój. Poczęstowałam ich kawą i herbatą, ale zastanawiam się, czy powinnam też im zaproponować jakiś obiad. Mam utrudnione warunki i tylko mikrofalę do dyspozycji, ale nie chcę popełnić jakiegoś faux pas xD #remont #savoirvivre #kiciochpyta
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@highhopes: kolega z pracy robił, a teść robi w wykończeniówce i z ich historii wiem, że kawa herbata jest wporzo, ale obiad - bez przesady.

Przy okazji historyjka - tego kolegi znajomi robili kiedyś remont jakiejś babce. Raczyła ich kawką, dobrymi obiadkami itd., po skończonej robocie podliczyła ich za wszystko i powiedziała, że mają odjąć to od kosztów za robotę xD
@highhopes: oni są w robocie, jak ja wpadam do klienta robić kompa to super jest jak kawę dostanę. Z drugiej strony @helga-von-klusken mówi dobrze, często jednym obiadem można załatwić sobie później jakiś rozsądny termin. Generalnie raczej unikam robienia obiadu. Kawa i herbata plus jakieś ciasto to już wiele. W końcu im płacisz :)