Wpis z mikrobloga

@rales: Kiedyś o tym myślałem i doszedłem do wniosku że scamowanie kobiet na fejk konto czada musi być opłacalne w choy. One nie są w stanie rozpoznać podstępu gdy ich mózg zarejestruje geny wysokiej klasy w polu widzenia i spokojnie można to wykorzystać do golenia ich jak owce. Pewnie tak samo działają sprzedawcy magicznych garnków babciom, biorą masywnego samca z dobrym głosem i strzygą bioselektory hipergamiczne. Lampka im się nie zapali
@rales:
Stara p0lka uwierzyła, że taki kapitan wybierze akurat ją - przedziurawioną, zatęchłą łajbę z jednym wiosłem bo drugie zostało złamane przez lata balowania. Z taka p0lką to Ty będziesz jedyną osobą która będzie wiosłować do celu. Niestety będziesz się kręcić w kółko bo miejsce po drugiej stronie burty będzie wiecznie #!$%@? jej emocjonalnym bagażem co ograniczy Twoje ruchy do wiosłowania tylko z jednej strony.
@Trauma_Teddy: w sumie nie wiem skąd wywnioskowales że mu cokolwiek wpłaciła? Nie ma w poście o tym mowy, równie dobrze chłop mógł poprosić o pieniądze
@olaf_wolominski nie masz pojęcia zbytnio o czym mówisz xD takie urabianie jest przede wszystkim bardzo czasochlonne a korzyści niewspółmierne i o wpadkę nietrudno.
To już dużo bardziej opłacalne jest naciąganie spermiarzy na bliki fejk kontem kobiety