Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
techko
techko

techko

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1331
  • Znaleziska 259
  • Mikroblog 1072
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
dese
dese
4 godz. i 51 min temu
  • 267
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 1 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 2
@BreathDeath: stawka mid devopsa to 40k+? powiedz mi gdzie to chetnie wymienie pozycje leada devow na mid devopsa i bede sobie na wyjebce klepal pipeline :)))
tyle to moze wyjdzie mediana dla jakis leaow, a nie klepaczy z generycznym stackiem, ale odkleja przecietnego wychodka mocna jak zwykle xD
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 53 min temu via Wykop
  • 0
@BreathDeath: 1. Stawka devopsa z kilkuletnim doświadczeniem.

no tak nie napisales, ze stawka mida to 30k - pewnie to ten mityczny czlowiek, ktorego miales na mysli, ktory akurat zostal ceo oil riga, a ze akurat byl devopsem z kilkoma latami expa to tylko przy okazji XD!

tak samo lekarze nie zarabiaja setek tysiecy na mc - zarabiaja tyle osoby w kitlach (lub nie) po studiach medycznych wykonujacy legalnie uslugi medyczne
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 20 min temu via Wykop
  • 0
@TibetanPlato: ale meritum mojego komentarza nie jest to, ze rodzinny normalnie zarabia 40k+ (bo nie zarabia), tylko ze 40k to nie jest i nigdy nie byla pensja devopsa z kilkoma latami expa - 3 oferty na cala polske na pozycje lead, ktorych realnie nie dostaniesz konkurujac z tysiacem typa na remote
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
wczoraj, 07:07:38
  • 979
Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć IQ wysoko by takie coś wrzucać w internety swoją drogą.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Trzeba mieć IQ wyso...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko wczoraj, 08:25:26 via Wykop
  • 186
@kondor_20_zglos_sie: w zyciu bym nie pomyslal, ze ona ma 28 lat, bardziej zakonserwowana 40 xD

wogole co ona gada - jakies zlote deszcze, striptizy i wypinanie d--y, po stylu wypowiedzi to cud, ze dostala sie na studia, nie mowiac o skonczeniu
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 19 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: no ja mam znajome z piastowskiego uniwerka, z kilkoma innymi sie umawialem i to byly zdecydowanie inteligentne laski, niektore nawet bardzo - pogladu na calosc nie mam, ale raczej zwykle nie wydalawy sie tak glupie jak ta xD
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
wczoraj, 06:59:16
  • 644
#lekarz100k #memy #konowalposting #polska
PIAN--A_A--KTYWNA - #lekarz100k  #memy #konowalposting #polska

źródło: aufw4p

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko wczoraj, 08:31:31 via Wykop
  • 287
@PIAN--A_A--KTYWNA: zaraz zamiast nasi jechac za granice to przyjada do nas robic z usa - bedzie taniej i mniej kolejek xDDD
  • Odpowiedz
real_scoria
real_scoria
14.06.2026, 10:11:40
  • 62
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.

Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD

O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 14.06.2026, 15:57:43 via Wykop
  • 0
@lorafenus: dokladnie! robi tylko za tysiac pln za godzine pracy xD! no, ale moze zamiast 1 etatu robi 2 - to wtedy tylko 500 - to tez normalana stawka godzinowa xD, no i ma tez w 1 osobowym warsztacie ciaglosc klientow na jego 3 etaty, ktorzy przyjada zaplacic mu wielokrotnosc normalnej stawki z calej polski

boze drogi, jak ktos jest glupi to latwo go oszukac, ale za az tak to
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
14.06.2026, 09:18:44
  • 189
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 14.06.2026, 15:23:38 via Wykop
  • 6
@Tyvvv-vvvyT: tarot to jest ogolnie moje odkrycie roku do interakcji z dupami - kazdy kreci beke, a potem i tak chce zeby mu rozkladac, znajome same dzwonily po inne d--y na dostawe xD

tylko trzeba umiec p-------c glupoty na bazie ograniczonej ilosci informacji i laski jak zaczarowane
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
14.06.2026, 04:00:59
  • 244
Podkarpacki urolog zarobił 926 lata temu nawet tydzień po premierze


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 14.06.2026, 15:19:14 via Wykop
  • 1
@DwieLinieBOTv3: Podkarpacki urolog wyrobil w tym miesiacu 926 lat - bylo uczyc sie biologii.
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
13.06.2026, 23:16:28
  • 75
pracując za 3x średnie krajowe mając 30 lat
dalej masz mniej niż ktoś kto dostał m2 w wojewódzkim i ma minimalna

Np
20 lat
Rozpoczęcie g---o studiów po których masz minimalną
elofrytki - pracując za 3x średnie krajowe mając 30 lat 
dalej masz mniej niż ktoś kt...

źródło: b2c8410ebbb0dd956bcaf11cb25d60a58249784b89490efba5ad2eaa594906ae

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 14.06.2026, 10:54:48 via Wykop
  • 0
@elofrytki: jak majac 30 lat + 18 k na reke nie masz nic, cpales i ruchales k---y za 15k miesiecznie czy co xD
majac podobny wiek i troche wiecej na lape udalo mi sie po drodze przesrac w h----d wartosc domu, zaplacic za leczenie 200k+ i dalej miec na oneshot mieszkania / budowe domu w ciagu 1 - 2 lat za gotowke, a od starych to jestem wylacznie na minusie,
  • Odpowiedz
dream_big
dream_big
13.06.2026, 14:22:35
  • 4
#psychologia #przemyslenia #zwiazki
Mam takie przemyślenie o sobie, podzielę się bo może ktoś czuje podobnie.
Myślę o sobie, o samotności, którą często odczuwam, o niesprawiedliwości i życiu „samej, samodzielnej”. Zastanawiam się dlaczego jestem sama, dlaczego cały czas czuję jakbym miała walczyć.
Miałam trochę mental breakdnown bo za leki na niedobór żelaza zapłaciłam ponad 300zł, do tego nie zdążyłam na autobus i plecak mi się popsuł.
Jednak prawda
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 13.06.2026, 19:12:32 via Wykop
  • 0
@dream_big: jakiej niesprawiedliwosci? brak przydzialu wymarzonego chlopa czy jakiej? w ilu zwiazkach bylas?
  • Odpowiedz
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
13.06.2026, 08:34:01
  • 147
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 13.06.2026, 14:16:01 via Wykop
  • 0
@cyganztorunia: we wrocku spotkac polaka nie jest takie proste, zwyczajnie nie miala wyboru xd
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
13.06.2026, 07:00:42
  • 104
Nie dajesz napiwku wspierasz wyzysk kelnerów
Megasuper - Nie dajesz napiwku wspierasz wyzysk kelnerów

źródło: 22719

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 13.06.2026, 14:13:52 via Wykop
  • 0
@Megasuper: pomijam fejka, ale dawanie napiwkow jest zwyczajnie szkodliwe w kraju 1 swiata i kazdy kto go daje przyczynia sie do kiepskiego losu ludzi pracujacych w gastro

tak dlugo jak janusz bedzie widzial, ze mozna przenosic placenie za prace na innych ludzi to bedzie dawal tragiczne warunki

nie zyjemy w czasach dzikiego kapitalizmu USA tylko w srodku europy 21 wieku, dawanie napiwku powinno wiazac sie z ostracyzmem spolecznym
tak jak
  • Odpowiedz

1804

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
techko
techko
techko 13.06.2026, 13:57:39 via Wykop
  • 12
@Mneo: chlop co zaraz cale miasto na wlasnosc wykupi xDD
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
13.06.2026, 07:09:56
  • 808
#lekarski #lekarz #konowalposting
jacekparowka - #lekarski #lekarz #konowalposting

źródło: HKnGkMQXkAAfbEv

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 13.06.2026, 10:26:09 via Wykop
  • 25
@F1A2Z3A4: jest wiecej branz, ktore musza sie uczyc ilosciowo porownywalnie tyle co lekarze, maja p--------e jak cos zepsuja, zarabiaja 10% tego co lekarz, nikt nie limituje ilosci specjalistow w ich dziedzinie i wymagaja przynajmniej podobnych mozliwosci intelektualnych (naukowcy/inzynierowie/ wykladowcy roznego rodzaju)

ogolnie fakt, ze jakies lobby lapie za morde caly kraj i ustala nielogiczny system pod wlasne korzysci materialne (i rodzinne) w 21 wieku, podobno kraju 1 swiata jest niezlym
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 13.06.2026, 13:18:38 via Wykop
  • 0
@cr_7: ja nie narzekam na swoj zawod, nie zarabiam tyle co lekarz (w sensie ci co robia 300h w 7 klinikach i na nfz za 100k na mc), ale zle nie jest i siedze se na dupie w domu zdalnie xD

zeby isc na medycyne trzeba miec zaplecze, ktore pozwoli isc na medycyne - u mnie go np nie bylo i musialbym z---------c na etacie + studiowac dziennie, co fizycznie
  • Odpowiedz
operatorkatapulty
operatorkatapulty
operatorkatapulty
12.06.2026, 09:04:45
  • 289
Pewnie nie piszecie wierszy i nie dajecie kwiatów dlatego wam nie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #tinder
operatorkatapulty - Pewnie nie piszecie wierszy i nie dajecie kwiatów dlatego wam nie...

źródło: image

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 12.06.2026, 13:04:17 via Wykop
  • 1
@operatorkatapulty: randki nie dostal ten typ, albo nie byl 2/10

tacy cyrkowcy w nielicznych przypadkach sa w stanie wyblagac cos, ale to zwykle konczy sie na pozycji taboreta do konca zycia

bedac w grupie, w ktorej chlopy lataly za laskami przez caly czas ostatecznie na mnie wskakiwaly jak dzika kuna pod maske matiza, a mialem z nimi interakcje na w-----e / sarkastyczne i caly czas zajmowalem sie tym co mnie
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
11.06.2026, 05:06:10
  • 152
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 11.06.2026, 07:46:22 via Wykop
  • 5
@Macior_Pacior: 27 to nie jest mlody wiek, nie wiem kto ci poryl beret xD
realnie to jest w c--j pozno - poznanie odpowiedniego typa + weryfikacja to jest kilka lat + nie ma gwarancji, ze dziecko strzeli w tydzien od zaczecia staran, realnie pierwsze dziecko w wieku 32 - 35 lat zaczynajac podroz majac 27, co daje prawdopodobienstwo, ze drugiego juz nie bedzie
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 11.06.2026, 10:43:27 via Wykop
  • 0
@Macior_Pacior: 27 to jest realnie w c--j pozny wiek na taki pomysl, baba to nie chlop i pewne preferencje i biologia sa nieublagane
jak 27 ma byc wczesnie skoro to realnie 1/3 statystycznego zycia kobiety? odlicz pozniejsze lata gdzie siedzisz na dupie i wyjdzie ci pewnie z 40%, dolicz menopauze, czas szukania partnera, ktory jest czyms innym niz "brakiem tragedii"

widze jak sie zachowuja kolezanki singielki w calym przedziale wiekowym
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
10.06.2026, 11:49:34
  • 795
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3786

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 10.06.2026, 17:59:00 via Wykop
  • 1
@wybryk_natury: u mnie za hajs rodzicow (otoz cale 0 pln) baba kazala wyrwac 4 k---a zeby xD (w dorosloci 1 wystarzczyl) i do tego na nfz jakies gowno zrobione ze spinaczy i gumki recepturki - oczywiscie odmowilem, bo bym to nosil 30 lat bez efektow
  • Odpowiedz
jazdaniebieski2023
jazdaniebieski2023
09.06.2026, 12:21:36
  • 299
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 09.06.2026, 19:43:22 via Wykop
  • 1
@jazdaniebieski2023: na anonimie wyslala to, a za 15 mintu na tiktoku - znaj swoja wartosc, wyamagaj od mezyczzny princess treatment, bare minimum, wcale nie jestem 45 letnia despertakta - po prostu znam swoja wartosc, robice jak ja xD
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
08.06.2026, 19:44:28
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 09.06.2026, 06:23:05 via Wykop
  • 1
@Soothsayer: pamietam jak zrobilem z 280 (mialem pol z tego, ale nie chcialo mi sie spac w lesie) - kilkanascie godzin jazdy, pierwszy raz tamtedy jechalem (pociag -> powrot), rozbijalem sie po lasach, jakis lesnych drogach szybkiego ruchu, wysiadlo mi cale oswietlenie roweru i w nocy jechalem calkowicie po ciemku xD, zaczalem swiecic lampka kempingowa, ale spadla mi na dziurach i sie rozwalila

w polowie trasy rozladowal mi sie telefon
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
08.06.2026, 09:47:18
  • 314
Tjaaa, już widzę jak Enrique czy inny Javier leci pędzi dobierać się do prapraprawnuczki Czyngis-Chana.

P0lki są odklejone nie od ziemi, ale od już wręcz od energii Drogi Mlecznej.

#p0lka #tinder #randkujzwykopem #blackpill
johann_10 - Tjaaa, już widzę jak Enrique czy inny Javier leci pędzi dobierać się do p...

źródło: IMG_5228

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 08.06.2026, 19:07:22 via Wykop
  • 0
@johann_10: napisala pov wiec ona jest za kamera i patrzy na jakiegos goblina przeciez
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
07.06.2026, 20:10:32
  • 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 08.06.2026, 06:48:40 via Wykop
  • 1
@editores: co ty p--------z xD
zeby obalic twoja teorie wystarczy zobaczyc wykres zarobkow do cen metra i wystarczy na to minuta
jak mozna bazowac swoja wypowiedz na jawnym farmazonie, ktory nawet nie JEST K---A OPINIA tylko faktem xDDD
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
07.06.2026, 11:20:16
  • 191
Długie ale julczysko ładnie opisało jak wygląda życie młodego czadoskiego, bujanie się od imprezy do imprezy w międzyczasie (i w trakcie) peklowanie wszystkich "koleżanek", kiedy jedna stroi fochy od razu wbija do innej czekającej w kolejce, wisienką na torcie jest branie od julczysk kasy na ćpanie.

PS. Jej "ja nie wiedziałam co to" - standardowe wybielanie po fakcie, choć możliwe że próbowała czadoskiego klasycznie betatyzować i przeszarżowała co zakończyło się "XD" oskiego
lord-nihilus - Długie ale julczysko ładnie opisało jak wygląda życie młodego czadoski...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

techko
techko
techko 07.06.2026, 17:24:40 via Wykop
  • 2
@lord-nihilus: no dobra, ale co tutaj nowego xd

charyzmatyczny oski zawsze bawi xD - 95% oskich/czadow to ludzie, ktorzy z przecietnym wygladem nawet by psa na kielbase nie zlapali, zawsze jak w grupie widzialem jakiegos takiego plejerka to doslownie w 10s widac bylo co kombinuje, co powie w kolejne 15 min, do kogo - ogolnie zenada, ale zabawna
ostatecznie takie oskie zwykle zaruchaja, ale po jakims czasie zostaja spuczeni w
  • Odpowiedz
techko
techko
techko 08.06.2026, 06:29:34 via Wykop
  • 1
@preferencyjne_posty: sam mialem inicjacje bardzo szybko i obecnie tez srednia wieku to pewnie okolice 20 - 22 i jestem w stanie wymienic kilkanascie rzeczy lepszych niz ruchanie 15 latek, ktore bede wspominal na starosc

@zdzichpolspzoo widzialem te manipulacje na zywo zbyt wiele razy - doslownie chlop powie cos w stylu - jestes wyjatkowa / jestes piekna, pojdzie na spacer i mozna sie bolcowac - potem placz i racjonalizacja +
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking