Wpis z mikrobloga

No dobra, odszukałem w archiwum materiał na aferę, całkiem świeży.

Będzie o tym, jak zepsuto mi wieczór kawalerski.


Mój świadek wynajął w pensjonacie Grodek nad Bugiem dwa domki na jedną noc, w których mieliśmy spędzić mój wieczór kawalerski. W planach było ogniocho, browary i kajaki, zaliczka za osiem osób została wpłacona.

Po dojechaniu na miejsce zostaliśmy przywitani przez właściciela przybytku, który na nasz widok oznajmił, że wygląda mu to na wieczór kawalerski


Przejechaliśmy z 200 km do tego miejsca, w promieniu 30km były tylko pola, więc zaczęliśmy się kłócić, czego wynikiem było sporządzenie dokumentu, który wklejam poniżej.

Ostatecznie musieliśmy się zmyć i wieczór kawalerski odbył się nieomalże w krzakach.

Trochę już minęło, bo od ślubu zaczął szybciej płynąc, ale chciałbym wiedzieć co o tym myślicie i co można z takim fantem zrobić.
#afera #malysz #patologiazewsi #zalesie #oszukujo #podlasie #oswiadczenie
nickjaknick - No dobra, odszukałem w archiwum materiał na aferę, całkiem świeży. 

Bę...

źródło: comment_1619533600SiBqqAQ9A8wgf4ezHSruob.jpg

Pobierz
  • 46
@AlbertWesker: Racja.
@nickjaknick: J/w. Mogliście ew. żądać też naprawienia szkody (przepalone paliwo bez sensu, zaplanowany event się nie odbył i cośtam cośtam z tego wynikło) z 494 KC, ale już trochę po ptokach. Skoro była umowa i została zerwana za porozumieniem, zadatek wrócił, już nic nie zrobisz - nie masz podstaw.

Trzeba było walczyć na miejscu a nie podkulić ogon i sobie po prawie roku przypominać.
@nickjaknick: No to bookuj jako jakiś nołnejm domki w majówkę, w weekend po bożym ciele, albo na 15 sierpnia, najlepiej wszystkie


@Stallion45: Ja #!$%@? XD ale polackie rady.

Wiesz o tym że jest termin odwołania na bookingu i typ i tak dostanie kase?

Przypomniało mi się jak jakaś laska wrzuciła mi na pw link o booking com a ja po prostu powiedziałem że zamiast odpowiadać na pytanie we wątku się
@PiersiowkaPelnaZiol: Typie, ale tak się zesrałeś, że jestem nieomal pewien, że to ty jesteś właścicielem tego przybytku z postu opa. Jasne, są różne sytuacje gdzie wynajmujący może zrezygnować z domknięcia umowy, ale tu serio widzisz takie przesłanki? Bo ja widzę janusza, któremu się coś we łbie odkleiło i któremu trzeba to czym prędzej przykleić właśnie takimi akcjami jak opisałem wcześniej
@PiersiowkaPelnaZiol: Ale jaką relację? Mówimy o jakimś konkretnym przypadku? No chyba nie, bo wtedy faktycznie wysłuchałbym dwóch stron i może rzeczywiście OP i jego ekipa zarzygali całą okolicę i wtedy możnaby dyskutować. Natomiast tu mamy opis, który jednoznacznie wskazuje dzbanizm po jednej ze stron i ja pisząc swój komentarz absolutnie nie miałem na myśli hejtu wszystkich właścicieli miejscówek wypoczynkowych, a tylko tego typu zjebów