Wpis z mikrobloga

Dzisiaj Real się przejedzie po Chelsea tak z 5:0, wystarczy popatrzeć na składy, na każdej pozycji Real ma o dwie klasy lepszych piłkarzy, taki Hazard w Chelsea byłby gwiazdą, a w Realu nawet na ławkę często się nie łapie. Chelsea ma problemy żeby strzelić jedną bramkę najgorszym drużynom z premierleague, tu nawet nie ma co grać, lepiej jak dadzą walkower przynajmniej 5 bramek nie dostaną wtedy. Jedyna szansa, że Real będzie miał słabszy dzień, będą marnować sytuacje i skończy się zwycięstwem Realu skromnie 2-0.
#ligamistrzow #chelsea #pilkanozna
  • 17
@chwialsiekrzak: Gościu to, że założysz, że Legia przegra z Barcelona czy Realem, a się okaże, że jest to ten jeden na 100 meczów w których Legia zremisuje, a pozostałe by sromotnie przegrali oznacza, że kiepski z ciebie znawca? Chelsea na papierze nie ma szans na 1-1 z Realem, ale dochodzi do tego wiele innych czynników typu forma najlepszych piłkarzy, zmęczenie sezonem, dyspozycja dnia, idiotyczne zachowanie Nacho przy bramce Pulisica itp itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Illuminati2137: haha, no to jak to był ten 1 na 100 meczów kiedy słabsza drużyna wygrywa to za tydzień powinno być tak jak pisałeś - spokojna wygrana Realu. Ja jednak myślę, że w Londynie będzie to wyglądać podobnie jak wczoraj i że znowu się bedziesz mylić, odezwę się wtedy żebyś mi wytłumaczył, jak to się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chwialsiekrzak 1 na 100 to był przykład Legii tak żeby ci dobitnie pokazać, że nie zawsze 100% faworyt wygrywa. Takie jest piękno futbolu, każdy z każdym może wygrać. Może być tak, że to Chelsea w rewanżu ogra Real 4-0, ale jakościowo to Real powinien wygrać spokojnie dwoma lub trzema bramkami. Niech wygra ten co będzie w praktyce lepszy na boisku i mam nadzieję, że to będzie Chelsea, chociaż rozum podpowiada Real.