Wpis z mikrobloga

No elo, co tam ziomalki i ziomale? Na szybko opinie i przypuszczenie na podstawie ostatnich dni. Kara to mityczna szara myszka opakowana w high-endowy szyk, grację i młodzieńczy urok. Bomba, nie spermię, broń Boże, ale fajny powiem świeżości na to na coraz bardziej zblazowane (choć po wykluczeniu Olki trochę to spowolniło) towarzystwo wynudzonych dziewczyn. Jedna Ewka wiosny nie czyni, a Kornelia od zawsze wydawała mi się mało ciekawa, potrafiła po prostu dobrze przegadać swoje braki, ale ogólnie nic specjalnego. Nathalka niezła manipulantka, nowa wybrała Marcina, to już ryk, płacz i wyznanie, że jej zależy, bo wie, że Kara podniosła poprzeczkę na tyle, że niestety żadna z dziewczyn nie może jej przeskoczyć. Na koniec mój ulubiony motyw i wizja, która staje się od paru chwil moim obsesyjnym pragnieniem (po obejrzeniu traileru kolejnego odcinka) - już pal licho, niech Marcin odpula Karę, ale plot twist: Simon jest pod coraz większym urokiem Białorusinki, rzeczywiście w pewnym momencie puszczają hamulce, poddaje się tej chwili bez zastanowienia i dochodzi do jakiegoś delikatnego zbliżenia. Jest w sumie pokazane, że Bibi w następnym odcinku płacze, więc wierzę, że coś będzie na rzeczy; że Simon dostrzeże, że będąc dwupaszportowym gigaczadem może stworzyć bardziej egzotyczny i interkontynentalny związek, niż tylko relację z naburmuszoną, zmęczoną życiem i przesiąkniętą polską mentalnością Bibi. Kochani, o czym my w ogóle dyskutujemy? Nie ta liga.

PS a tak po ludzku i po prostu, to chciałbym powrotu Basi, wygrania przez nią programu z Krystianem i zakończenia w końcu tej feralnej edycji HP.

#hotelparadise
metalfacee - No elo, co tam ziomalki i ziomale? Na szybko opinie i przypuszczenie na ...

źródło: comment_1619599012IH1ZgF6YKeuXFeRxcgsobM.jpg

Pobierz
  • 31
@metalfacee: sorry ale ja naprawde nie wiem czemu wy tak sie spuszczacie nad ta Baska. Jest nudna jak flaki z olejem a jedyne co robila w programie to wisiala na Krystianie. Co jest w niej takiego zajebistego oprocz tego ze jest mila? Nie na tym ten program polega. Co do Bibi to moze jakos sie nie wyroznia w HP i nie jest specjalnie interesujaca ale fakt faktem jest z Simonem od
@deyna123: No, ale tam wszystkie są nudne jak flaki z olejem, a Basia przynajmniej miała jakiś błysk w oku i jeśli na podstawie ogólnej lotności myśli mam hierarchizować dziewczyny, to Baśka miała przynajmniej to "coś". Taktyka większości to było wieszanie się na siebie i parowanie od samego początku, ale z czas zweryfikował, że przynajmniej Krystian okazał się dość sympatyczny czy tam ogarnięty, a oni nie byli tak męczący jakby się to
@metalfacee: Bibi płacze bo nie wygrała zadania gdzie nagrodą była możliwość porozmawiania z mamą, Simon nie leci na nową ,bo nie znosi akcentu jakie mają Ukrainki ,jak mówił aż go rzuca.Moim zdaniem Natalia ma czym się martwić .
@metalfacee: no ja zadnego blysku w oku nie widze u Baski bo wole ogladac w takim reality show bardziej wyraziste postaci. To nie jest uczestniczka na taki program telewizyjny. Jest bo jest i jest poprostu mila, to wszystko. Wszyscy cisna po Olce czy Luizie ale gdyby nie one to ogladalibysmy sanatorium milosci albo drugie Love Island a najwieksza rozrywka byloby ogladanie jak sie migdala albo taplaja w basenie. A co do
@terriblesnack: Nie no, nikt tutaj nic nie bierze za pewnik. Luźne dywagacje na temat tego, że biorę pod uwagę zakończenie związku Simona i B0gusi. Fajnie się czasami zabawić i wytypować jakieś fajniejszy, alternatywny scenariusz, co nie jest równoznaczne z tym, że to się wydarzy. Zabawa i gra na takiej samej zasadzie jak HP.