Wpis z mikrobloga

W kontekście wczorajszego F2F, mnie jeszcze bawi słowo "frajer" w wyobrażeniu uczestników tego wspaniałego wydarzenia XD

Jeśli się nie mylę, to w git gwarze to jest gość, który nie przynależy do grupy gitów, nie liczy się w pierdlu, "zwykły frajer" etc.
Natomiast potocznie według słownika to po prostu "człowiek naiwny"...

O ile rozumiem lepę Aroya na ryj Murana w momencie, kiedy ten drugi go zwyzywał od frajerów (bo sam bym nie chciał być tak nazywany), to nie wiem skąd ten Bary wymyślił sobie, że frajer to ktoś kto sypie XD

A jeszcze bardziej mnie #!$%@?, że przez konflikt Sobota-Jongmen wszyscy (już nie tylko dzieci) o konfidencie mówią "60tka" podczas gdy "60tka" to potwierdzenie czyichś zeznań obciążających... Nie każdy konfident jest małym świadkiem koronnym do #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Charakterniaki, psia mać...

#famemma #hypemma #60tka #sobota #jongmen #aroy #muranski #tancula #twojstary
  • 9
@Gilbert_Prukwa: może masz rację, a może po prostu nie chciał być wyzywany od frajerów przez kogoś takiego jak Muran. Myślę, że jakby poszedł równie perojatywny zamiennik, np. "szmata" albo "śmieć" to Tańcula zachowałby się tak samo.

Choć jak większość telefonujących wczoraj - nie jestem fanem Tańculi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)