Wpis z mikrobloga

Najnowszy film Krzycha najmądrzejszy nie jest, przechodnie obok, samochody stoją przy ulicy a on 80km/h przeskakuje progi zwalniające w samochodzie za 1000zł. Poszłoby koło i byłby płacz
#ekipa #friz
  • 15
  • Odpowiedz
@Nrev: skoro są trzy pasy a prawy jest zajęty a lewy wolny to czemu nie może jechać środkowym, ja bardzo często jeżdząc ,,dostawczakiem" też lece środkiem nikt mi tego nie zabroni, więc chyba #!$%@? kretynem jest osoba która #!$%@? wie a dużo pisze :)
  • Odpowiedz
@se_mallo: akurat gówno prawda, Krzycha obserwowałem na fb już z jakieś 2-3 lata wstecz i ta jego Bertonka ,,gruzik" naprawdę ładnie wyglądała i przykuwała oko nie jednej osoby. Poza tym on wywalił w to dużo kasy a efekt naprawdę zajebisty imo :D
  • Odpowiedz
@luksik02: To że jesteś kretynem z busa który jeździ środkiem to gratuluje, przeczytaj PORD albo odpowiedz w głowie ( o ile umiesz, bo jezdzisz busem) po której się jeździ w Polsce. I dlatego siedź na utkanej i nie obnażaj swojej głupoty w internecie.
  • Odpowiedz
@Nrev: XD weź duży rozpęd i #!$%@? głową o ścianę, skoro są trzy pasy to okej rozumiem, jak bym zajmował lewy cały czas to mogę być debilem no ale #!$%@? są trzy pasy prawy,środkowy,lewy. Na prawym zwykle ciężarówki jeżdzą na lewym osoby które zawsze się spieszą :) a środkiem zwykle jadą osoby właśnie które nie mają jakiś zawrotnych prędkości a nie chcą się wlec z dużym 90 tylko wolą wyprzedzać nie
  • Odpowiedz
@Nrev: po drugie nazwałeś mnie kretynem z busa, w czym ci przeszkadza ten zawód? Co może ty wykonujesz lepszy, lepiej płatny czy może dalej kasę bierzesz od rodziców. Żadna praca nie hańbi chciałbym tylko przypomnieć ;)
  • Odpowiedz
@luksik02: Sorry ale w PL mam ruch prawostronny i masz zawsze obowiązek jeździć prawym pasem, jeśli będziesz jechał środkowym a prawy będzie aktualnie pusty to jakiś nadgorliwy milicjant może bez problemu dać Ci mandat.
  • Odpowiedz
@se_mallo: Dziwisz mu się że nie wychodził z auta na zlocie? Przecież jak on się gdzieś by pojawił to ludzie od razu by chcieli foto albo autograf. Tak samo było na grupkach z częsciami i poradami, pamiętam jak wstawiał jakieś pytania odnoście asterki to jeszcze przed 1 domem ekipy to za bardzo nikt go nie znał a później gdzieś w połowie 2019r jak wstawił jakiegoś posta to było ,,Siema Krzychu itp"
  • Odpowiedz