Wpis z mikrobloga

@long_schlong: jeśli urgot na 0/11 zrobił pentę na 1.5 itema to znaczy że ty i twoi teammate'ci zagraliście jak kompletnie 2heady XDDD pewnie lataliście w kółko wokół niego i daliście procować wszystkie kolanka.
  • Odpowiedz
@Ulyssos: żebym jeszcze pamiętał na którym to było koncie i te nazwy to bym dał xD ja dostałem 3 permy i zmieniałem nazwę przywoływacza co chwilę, a nie chce mi się szukać, pamiętam tyle że grałem camille #!$%@?łem go i w pewnym momencie on #!$%@?ł moją drużynę ze mną włącznie, na pewno nie zrobił tego jak my mieliśmy full hp bo wtedy bym po prostu #!$%@?ł kompa przez okno
  • Odpowiedz
@long_schlong: rok temu próbowałem przejść na dote z lola. Założyłem nowe konto steam i w pierwszym meczu dostałem jakiś 800lvl otp Invokera z 2300 gier na nim. Jak ja się uczyłem w to grać dopiero... Odechciało mi się po drugim meczu gdzie znowu dostałem jakiegoś oracza...
  • Odpowiedz
fiora, swain i volibear to były niepopularne postacie


@Ulyssos: No to grałem niepopularnymi postaciami, tylko jak mi zmieniają każda postać jaka gram to się niech później nie dziwią ze elektroniczni boomerzy jak ja już nie graja
  • Odpowiedz
@long_schlong: to teraz nie trzeba umieć grać żeby mieć dobre elo?
Rzeczywiście nowe postacie mają sporo mechanik, to też mnie #!$%@? ale nie czyni ich OP w żadnym wypadku.
Apheliosem nie gralem nigdy to sie nie wypowiadam.
Czempion co kilka r i auto i tam e to pewnie jakis asasyn np. zed, no to zed jako asasyn nie moze oneshotowac? Na tym to chyba polega, nie?
Ty na pewno masz high
  • Odpowiedz
@a665321: to... nie jest żaden argument. Penty i quadry można robić garenem, co nie zmienia faktu że jest strasznie prostym championem. A warwick jeszcze miał toksycznego, unavoidable ulta.
  • Odpowiedz