Wpis z mikrobloga

@dprtd: Ja pamiętam, byłem wściekły jak osa przez tego easter egga, bo moim założeniem było przejście całej gry na hardzie ze zdobyciem wszystkich medali, a ten easter egg buggował medal i się go nie zdobywało przez co musiałem ten cały piekielny level przechodzić od nowa na easy tylko po to żeby zdobyć brakujący medal xD
@Zgrywajac_twardziela: to akurat wiem, dlatego mówię, że nie miałem problemu ze zdobyciem medalu, bo nie byłem w stanie przejsć na hardzie całej gry xd z tego co pamiętam, to do tego easter egga chyba trzeba było dojść na koniec levela całą drużyną, nikt nie mógł zginąć, a ci kompani AI to czasami takie dzbany były...
@dprtd: Dokładnie tak było, przeprowadzenie całego teamu było również warunkiem uzyskania medalu, więc easter egg na hardzie zastępował najwyraźniej skrypt aktywacji medalu, ależ wtedy byłem wściekły xD
Śmieszne w sumie było to, że zdobycie medali za każdy poziom trudności też się nie dodawało kaskadowo, więc w teorii trzeba było przejść grę na easy, potem na medium i na końcu na hard, bo samo przejście na hard nie dawało wszystkich 3, ale