Wpis z mikrobloga

W temacie AliExpress Saver Shipping, bo to świeża sprawa.. Dostałem dzisiaj mój list. W tej kolejności: chińska etykieta, na niej etykieta PGP, etykieta poczty szwedzkiej. Niestety nie ma żadnych dat. Bazując na statusach tego "trackingu" to od momentu odebrania przez kuriera w Chinach wyszło 29 dni. 13 dni od statusu "dotarcie do kraju docelowego". Jeżeli by to miało tak funkcjonować to nie ma nic przeciwko :D. I o dziwo brak etykiety gównianego, złodziejskiego Fastpro ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#alipaczka
#aliexpress
#saver
  • 11
W temacie AliExpress Saver Shipping, bo to świeża sprawa.. Dostałem dzisiaj mój list. W tej kolejności: chińska etykieta, na niej etykieta PGP, etykieta poczty szwedzkiej. Niestety nie ma żadnych dat. Bazując na statusach tego "trackingu" to od momentu odebrania przez kuriera w Chinach wyszło 29 dni. 13 dni od statusu "dotarcie do kraju docelowego". Jeżeli by to miało tak funkcjonować to nie ma nic przeciwko :D. I o dziwo brak etykiety gównianego,
@PolishDoomer: Nie idzie tak samo. Bo 90% moich ostatnich listów Economy w ogóle nie dotarło. A to co doszło miało naj......ne etykiet pośredników AliExpress włącznie z Fastpro i nie było szwedzkiej etykiety.
Moja paczka stoi już od 6 kwietnia w punkcie tranzytowym czy możliwe że zaginęła? Jeśli tak to jak to zweryfikować? Chińczyk miał wysłać do paczkomatu ale poszedł swoją drogą i wysłał jakimś gównem na paczkę czekam już prawie miesiąc a powinna iść dużo krócej ponieważ to standard shipping do mnie szły max dwa tygodnie tutaj daje mój nr przesyłki jakby ktoś chciał sprawdzić:PL000022597587
Mi na kilka z lutego jedna przyszła. Najgorsze, że często trzeba dopłacać do tego gówna. Nie dam się więcej na to naciągnąć.
@biologiczny6: System numeracji Saver jest taki sam jak przy Economy, ale w aplikacji Ali pokazuje, że tracking jest tylko wiadomo ile warte są zapewnienia czajników. Ale Saver idzie przez szwedzka pocztę i ma stanowczo mniej etykiet pośredników. Czyli niby sposób ich dostarczenia różni się. Niektórzy twierdzą, że to śledzenie działa, ale tylko do tej Szwecji (to jest właśnie ten kraj docelowy). W Polsce ślad urywa się.

0045900 to Pocztex.
@Passarant: Dostałem kolejnego Savera. Tym razem 40 dni, poprzednio 29. Na wierzchu sticker poczty szwedzkiej. Pod nią PGP i niestety tym razem również tego syfu Fastpro. To pewnie z tego powodu te 40 dni :>.