Wpis z mikrobloga

Jakie gry chcielibyście zobaczyć na nowej generacji? I nie mówię tutaj o grach, które już zostały zapowiedziane i prędzej czy później wyjdą (typu Elden Ring - wiele osób się nie może doczekać, ale gra chyba jednak kiedyś wyjdzie), tylko o grach na temat których jeszcze nie padło ani jedno oficjalne słowo, więc siłą rzeczy w wątku głównie powinny pojawić się gry z rozpoczętych serii, remastery lub gry bazujące na jakiejś książce czy filmie, które po prostu chętnie byście zobaczyli.

Dla mnie takimi grami byłyby na przykład Bloodborne 2 albo remaster MDK + MDK2.
Bloodborne 2, bo pierwsza część była dla mnie najlepszą grą poprzedniej generacji, a MDK bo za dzieciaka się ostro zagrywałem i chętnie bym do tej gry wrócił. Trochę mnie zdziwiło, że temat nie był dalej ciągnięty, obie części sprzedały się chyba całkiem nieźle.
#ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx
  • 48
@Cinkito: Bloodborne 2, Days Gone 2, The Order 1887, remake MGS, remake MGS3, remake RE4 (tak pół na pół potwierdzony jest), nowa gra Miyazakiego (niekoniecznie sequel Sekiro, chociaż czemu nie), kolejny Monster Hunter, tym razem na next geny (bo Rise na Switcha jest super), Wolfenstein Enemy Territory 2 (oparty o lore nowych Wolfów), jakaś fajna nowa space opera
@Cinkito: Ja czekam, jak już ktoś wspominał, na Splinter Cell. Na poprzedniej generacji zabrakło Sama Fishera, mam nadzieję, że do tej serii wrócą, bo to już 8 lat jak jej nie ma. We wszystkie części grałem zawsze na premierę. Najlepszy oczywiście był Chaos Therory. Na multiplayerze miałem przegrane 2400 godzin (tak, aż tyle). Ech wspomnienia jak grało się na wraz z włączonym x-fire do komunikacji i zliczania czasu gry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: Nightmare Creatures, wznowienie serii legacy of kain, jakaś nowa część bioshocka, Splinter cell, Jakaś porządna gra fabularna z gwiezdnych wojen( najlepiej stara republika, ewentualnie gra dotycząca Dartha Plaguiesa), kontynuacja mafii(krążą ploty, że powstaje czwarta część. Moim zdaniem brakuje gier z klimatem gotyckiego horroru, średniowiecza.Kontynuacją Thiefa czy też Dishonored bym nie pogardził. Call of cthulhu odnowione też by pykło. Nowy Fallout, mass effect z nową historią i bohaterami, hype the time