Wpis z mikrobloga

Jakie gry chcielibyście zobaczyć na nowej generacji? I nie mówię tutaj o grach, które już zostały zapowiedziane i prędzej czy później wyjdą (typu Elden Ring - wiele osób się nie może doczekać, ale gra chyba jednak kiedyś wyjdzie), tylko o grach na temat których jeszcze nie padło ani jedno oficjalne słowo, więc siłą rzeczy w wątku głównie powinny pojawić się gry z rozpoczętych serii, remastery lub gry bazujące na jakiejś książce czy filmie, które po prostu chętnie byście zobaczyli.

Dla mnie takimi grami byłyby na przykład Bloodborne 2 albo remaster MDK + MDK2.
Bloodborne 2, bo pierwsza część była dla mnie najlepszą grą poprzedniej generacji, a MDK bo za dzieciaka się ostro zagrywałem i chętnie bym do tej gry wrócił. Trochę mnie zdziwiło, że temat nie był dalej ciągnięty, obie części sprzedały się chyba całkiem nieźle.
#ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx
  • 48
@Cinkito: Niepopularna opinia - Control 2. Na upartego chama jedynkę można określić jako symulator chodzenia, tak jak większość gier. Control jest jednak grą na tyle oryginalną pod wieloma względami, że z chęcią zobaczyłbym kontynuację tej historii (zwłaszcza, że zostawiła ona za sobą dużooo pytań). A potencjał na kontynuacje jest w zasadzie nieskończony..
No i do tego - Days Gone 2. Niestety na to chyba nie ma co liczyć według informacji, które
@NoKappaSoldier73: nowa Forza Horizon to chyba jest wstępnie zapowiedziana? A co do Uncharted to spodziewam się jakiegoś spin-offu. Nie chcę spoilować jak ktoś nie grał w Uncharted 4, ale myślę, że będą te serię kontynuować z innym bohaterem.
@Cinkito Nie mam konkretnej gry, ale marzy mi się gra, która byłaby połączeniem mapy i wolności rozgrywki jak w Skyrimie, zadania poboczne i fabuła z taką jakością jak w wiedźminie 3 i system walki dokładnie taki jak dark souls 2
@Cinkito chciałem podobny wpis zrobić, ale trochę inny
Chciałbym to, o czym wspomniała pewna strona, czyli kontynuację Spartan: Total Warrior z PS2 (ogrywalem ja miesiącami, kitrając się przed rodzicami i bratem, no i gierkę bokserską na podstawie Rockyego
Absolutnie jara mnie też wizja Battlefronta III, jako że po II pozostał niedosyt w postaci Asajj i Ahsoki. Podobnie mam cichą nadzieję na pojawienie się gry o łowcy nagród.
A z prawie pewnych, a
@Cinkito: Fallout 5 na pewno. Fajnie jakby zrobili coś pomiędzy 4 a 76, że można grać samemu lub zaprosić x osób do gry by razem cisnąć sobie misje. Świetnie się bawiłem w 76 mega mnie gra wciągnęła i mimo bugów i reszty czuć było dobry klimat Fallout, a z ekipą odpalanie atomówki i walenie królowej cudo. Do tego z chęcią pograłbym Gears 6 nie jest zapowiedziane jeszcze. Liczę, że zrobią świetne
nowa gra od quantic dreams


@Fiktorianin: bardzo lubię gry od QD, szkoda że tak mało tego wychodzi, czy ogólnie gier w takim klimacie. Z drugiej strony mam świadomość, że większość graczy przejdzie raz grę, zamknie historię i do gry już nie wróci, a programowanie dodatkowych ścieżek i wyborów to trochę wyrzucanie pieniędzy w błoto :/