Wpis z mikrobloga

Jakie gry chcielibyście zobaczyć na nowej generacji? I nie mówię tutaj o grach, które już zostały zapowiedziane i prędzej czy później wyjdą (typu Elden Ring - wiele osób się nie może doczekać, ale gra chyba jednak kiedyś wyjdzie), tylko o grach na temat których jeszcze nie padło ani jedno oficjalne słowo, więc siłą rzeczy w wątku głównie powinny pojawić się gry z rozpoczętych serii, remastery lub gry bazujące na jakiejś książce czy filmie, które po prostu chętnie byście zobaczyli.

Dla mnie takimi grami byłyby na przykład Bloodborne 2 albo remaster MDK + MDK2.
Bloodborne 2, bo pierwsza część była dla mnie najlepszą grą poprzedniej generacji, a MDK bo za dzieciaka się ostro zagrywałem i chętnie bym do tej gry wrócił. Trochę mnie zdziwiło, że temat nie był dalej ciągnięty, obie części sprzedały się chyba całkiem nieźle.
#ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx
  • 48
Niepopularna opinia - gry imprezowe. Więcej gier z Playstation Link, powrót Kinect Sports, Guitar Hero, Rock Bandów, Buzzów itd. Sam trzymam w mieszkaniu jeszcze PS3 i X360, bo nie ma bardziej imprezowych konsol.

Zapraszasz znajomych na imprezę, można by było pograć w imprezówki, ale ich po prostu nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Sarpens: ja wiem czy niepopularna? Sam się pod tym podpisuję obiema rękami, też bym
@Cinkito: Kontynuacja The Order 1886.

Gra z 2015 ale jest w dalszym ciągu jedną z najładniejszych graficznie produkcji obecnej generacji. Świetny filmowy klimat i fabuła z bardzo dużym potencjałem, jednak ze względu na brak kontynuacji niestety pozostawia duży niedosyt (pierwsza część miała być wprowadzeniem do dalszej historii, stąd tak wielka szkoda, że temat nie jest kontynuowany). Jeśli nie graliście, to polecam - dobry tytuł na jeden/dwa wieczory. Szanse na kontynuacje są
chciałem podobny wpis zrobić, ale trochę inny


@Angmac: zrobisz za tydzień to dostaniesz pewnie inne odpowiedzi jak akurat inne osoby na wpis trafią :D

Podobnie mam cichą nadzieję na pojawienie się gry o łowcy nagród.


@Angmac: coś się pewnie pojawi, w Star Warsach jest mnóstwo hajsu, a Mandolorian cały czas podtrzymuje to uniwersum w dobrym stanie po tym co z nim zrobiły filmy z najnowszej trylogii
@Cinkito nie będę oryginalny: GTA VI, Rayman, Mario, fajnie jakby Sony też zrobiło coś na wzór Forzy Horizon, bo Gran Turismo to mało. Fajna byłaby jakas nowa seria, która by na nowo zdefiniowała gry. Też liczę że w tej generacji PES się ogarnie i będzie to sensowna konkurencja dla FIFY. A no i bully 2 :D
@Cinkito Kolejne gry na licencji Marvela robione przez Insomniac w tym samym świecie co SM i MM np. Gra o Daredevilu. Tak żeby powoli budować odpowiednik MCU w branży gier.

Do tego nowe IP od Naughty Dog, najlepiej w klimatach fantasy.

No i trzeciosobowe RPG od Santa Monica Studios w stylu Space Opera. Do tego jakiś odpowiednik The Elder Scrolls na PS5 od któregoś z innych studiów.