Wpis z mikrobloga

@MariushxD no ciekawe jaka maja moc XD to był tylko skrót myślowy, a nie życzenie śmierci. Mama, ciocia, ktokolwiek starszy jest bardziej narażony, a dzięki lockdownowi jest chroniony

Nawet nie chodzi o smierc, wystarczy że trochę poważniej pochoruje. Jeśli ktoś nie nosi maseczki i mnie naraża to przykro mi, ale brak mi empatii
@Maffiozzo97 Noszę maseczkę, uważam jak mogę, tymczasem wy byście wszystko otworzyli. Uważam, że noszenie maseczki, dezynfekcja, dystans jest niezbedny. A przez takich szurów jak ty są tendencje w społeczeństwie do olewania takich rzeczy. Gdyby wszyscy byli normalni to i w pracy zarażenia bym się bać nie musiała, taki przychodzący kierowca tira miałby maseczkę i ryzyko zarażenia byłoby prawie zerowe.
@slepauliczka: Po pierwsze i tak byś się zaraziła nie znacznie od tego czy masz maskę czy nie.
Po drugie. W Teksasie otwarcie wszystkiego spowodowało, że liczba hospitalizowanych spada. A zaszczepionych była garstka w momencie otwarcia.
Jeśli przykład Teksasu nie przekonuje to zobacz jak wygląda życie na Białorusi czy Rosji. Bez terroru sanitarnego mają lepsze statystyki niż w PiSolandii.