Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Jestem na końcu świata, na środku oceanu (statek here). Staram się nie czytać wiadomości żeby odpocząć od wszystkiego a jedynie kontakty (poza notowaniami spółek na giełdzie) to kontakty z żoną na tematy domowe.

Mimo tego i tak dowiedziałem się o promocji piw w Biedronce. Ja #!$%@? serio ludzie zrobili najazd na sklepy bo można było #!$%@?# się za kilka zł taniej?

Nie dziwię się po takich akcjach, że sprzedaliśmy nasz kraj za 500+

#polska #zycie #biedronka #lidl #zakupy #alkoholizm
  • 12
@Caracas: @DarkZizi:
Nawet mi was nie szkoda. #!$%@? o Polakach jak o robactwie jak takie boomerskie pierdy XD
Jest promocja, można kupić taniej, to ludzie korzystają. Trzeba być debilem, żeby będąc pełnoletnim i pijąc sobie piwko raz na parę dni nie skorzystać z tego, i uzupełnić zapas na dobre 2 miesiące, żeby nie trzeba było przepłacać za piwa, których ceny idą w górę z każdym rokiem. Jeszcze do tego pojawiają
@Caracas: @DarkZizi:

Nawet mi was nie szkoda. #!$%@? o Polakach jak o robactwie jak takie boomerskie pierdy XD
Jest promocja, można kupić taniej, to ludzie korzystają. Trzeba być debilem, żeby będąc pełnoletnim i pijąc sobie piwko raz na parę dni nie skorzystać z tego, i uzupełnić zapas na dobre 2 miesiące, żeby nie trzeba było przepłacać za piwa, których ceny idą w górę z każdym rokiem. Jeszcze do tego pojawiają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lilitch123: nie kur## lepiej składować piwa w kartonach w domu (bo jak ktoś mieszka w bloku to już w ogóle gratulacje) bo taniej 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

20 zł można zarobić w 10 minut bez wychodzenia z domu na chociażby GPW ale nie lepiej napierdzielac się z Janusza mi o piwa
@lilitch123 Ja np pije piwo raz na 2-3 miesiące i jak kupuje to jakieś dobre kraftowe za paręnaście złotych. No ale jak P0lak się nie napije raz na 3 dni to dostanies ataku padaczki. Poza tym większość tych browarów kupionych podczas promocji nie wytrzyma do konca majówki. #alkoholizm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lilitch123: nie kur## lepiej składować piwa w kartonach w domu (bo jak ktoś mieszka w bloku to już w ogóle gratulacje) bo taniej 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)


20 zł można zarobić w 10 minut bez wychodzenia z domu na chociażby GPW ale nie lepiej napierdzielac się z Janusza mi o piwa

@Caracas: ej ale zdradź jak zarabiasz to 120 zł na godzinę na GPW!
@suqmadiq2ama:

Nie chce być niemiły ale przez 20 lat bycia alkoholikiem nigdy nie patrzyłem na ceny piwa a i w knajpie 20 czy 50zł za szklanke nie bolało, może po prostu jesteś biedakiem mentalnym i cie to obruszyło? Znam masę ludzi śmiejących się z alkoholików od których czują się lepsi a tak naprawde nie stać ich na picie i utrzymanie się jednoczesne tak samo jak na fajki i palą ale nie
@Caracas:

nie kur## lepiej składować piwa w kartonach w domu (bo jak ktoś mieszka w bloku to już w ogóle gratulacje) bo taniej 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) 20 zł można zarobić w 10 minut bez wychodzenia z domu na chociażby GPW ale nie lepiej napierdzielac się z Janusza mi o piwa


No lepiej składować, bo jak piję 1 piwo na 2-3 dni to mam wtedy