Wpis z mikrobloga

Killzone Shadow Fall za mną - pierwszy mój ex na #ps4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Gierke pochłonąłem w 2 dni i pomimo pierwszego złego wrażenia to im dalej w las tym bardziej się przekonywałem do gry.
Oczekiwałem liniowego shotera jak poprzednie częsći, a dostałem otwarte lokacje z różnym podejściem do problemu. Ten typ gameplayu to prawie 1:1 ten z Crysisa 3. Niby fajnie się strzela w liniowych momentach gry ale elementy platformowe i zagadkowe to jakieś nie porozumienie w tym typie gry. Ten kto wymyślił bieg po platformach z przeszkodami powinien robić endles runnery na Androida do końca życia.
Co do grafiki to byłem mega pod wrażeniem. Graficznie gra po lekkim liftingu mogłaby być tytułem startowym na PS5. Wszystko jest ostre, niesamowite oświetlenie i dobrze wykreowany świat przedstawiony... oprócz fabuły bo to co odwalili scenarzyści z sprowadzeniem Helgastów na Vege którzy stają się potęgą militarną w 20 lat to jedno wielkie XD To po prostu pogwałcenie i robienie durnia z odbiorcy i fanów uniwersum (w tym mnie). Co do samej odysei głównego bohatera to taki trochę film o ratowaniu świata i nie dopuszczenia do wojny atomowej. Było milion razy ale tutaj kompletnie zrobione na kolanie.
Do tego ja się pytam gdzie bronie ISA (_ ) Całą grę dostajemy karabin enegertyczny na start i nie widzimy broni "ludzi" a jedyne co to możemy podnieść kultowe bronie Helgastów które od trójki przeszły lekkie modyfikacje.
Ogólnie polecam ograć bo gra ma odblokowany licznik fpsów i nawet PS4 fat w zamkniętych lokacjach osiąga 60 klatek xD
Taguje #ps5 bo wiele osób nie grało w Killzone'a a z racji posuchy na rynku warto za 30 zł ograć ten hit.


#gry #killzone
Policjant997 - Killzone Shadow Fall za mną - pierwszy mój ex na #ps4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■...

źródło: comment_1619886303KrTEkLHqWZ3OH9eKNz44Do.jpg

Pobierz
  • 6
@Policjant997 Z tej strony fan jedynego i prawdziwego Killzona na PS2, w moim serduszku ekipa Templara, Lugera, Rico i Hacki. Kiedyś to było kurła. Poza tym to masz rację, że tych broni brakowało made in ISA. Ogólnie gierka spoko ale jako boomer uważam, że killzone ps2>reszta killzonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)