Wpis z mikrobloga

Drodzy covidianie, jeśli paszporty szczepionkowe są takie ważne, żeby podróże wakacyjne były "bezpieczne" to jak to możliwe, że w zeszłym roku w wakacje każdy na luzie jeździł gdzie chciał i nic się nie stało? Bo chyba nie powiecie, że wzrost zakażeń w październiku to efekt podróży w lipcu.

Zatem mamy szczepionki, a ograniczenia będą większe niż bez nich xD Gotowanie żaby zakończone sukcesem
#koronawirus
  • 23
  • Odpowiedz
@Anien: paszport będzie umożliwiać podróżowanie między krajami UE. Np we Włoszech nie życzą sobie żeby przyjechał do nich jakis szur wariat twojego pokoju. Niestety wewnątrz kraju będziesz mógł pełzać dowoli. Reszty nie ma sensu ci tłumaczyć. Jako szur nic nie zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: hehe. Typek generalnie ma schizofrenie chyba więc raczej nie ma się co śmiać. Rok temu też pisał, że na majówkę będzie pogrom by potem w wakacje i dalej negować istnienie problemu, a dziś właśnie pisać to co napisał w tym wątku.

Moja pamięć do nicków na tym portalu zaczyna mnie przerażać. XD
  • Odpowiedz
jak to możliwe, że w zeszłym roku w wakacje każdy na luzie jeździł gdzie chciał i nic się nie stało?


@Anien: Ocieplenie nie sprzyja transmisji wirusa. Ludzie częściej wietrzą pomieszczenia i więcej przebywają na zewnątrz. Jako, że rok temu mieliśmy po kilkaset zakażeń dziennie, to rząd i większość społeczeństwa zignorowały wirusa. Zemściło się to jesienią, bo przekonanie, że wirusa już nie ma okazało się błędne. Zniesienie obostrzeń i otwarcie szkół w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@memento_mori: Mówię o sytuacji globalnie, we Włoszech czy Niemczech było na wiosnę sporo chorych, mimo to powszechne podróże w wakacje nie spowodowały żadnych problemów.

Jednak znowu zemściłoby się to jesienią, gdyby społeczeństwo znów uznało, że wirusa już nie ma i tym samym olało szczepienia.


Czyli przyznajesz, że chodzi jedynie o tresurę i pośrednie wymuszanie szczepienia się?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anien: nikt nie mówi że są AŻ tak ważne, mają po prostu usprawnić kilka rzeczy, między innymi podróżowanie. Jak wyobrażasz sobie że te podróże mają być bezpieczniejsze dzięki paszportom? Wszystkie zasady będą takie same, tylko teraz wpis po teście albo szczepieniu dostajesz wszędzie na jednym papierku. Nie jest to big deal, tylko szury robią z tego ch wie co jakby im kompa z piwnicy zabierali.
  • Odpowiedz
@Krupier: będę pisać co chce i kiedy chce.
Z ciekawości pytam jesteś jednym z moich cichych wielbicieli którzy lepiej pamiętają moje wysrywy niż ja?
Tu jest tylko z przed dwóch miesięcy słabo niedawno jakiś nolife wyskoczył ze screnem z przed roku (!!!)
  • Odpowiedz