Wpis z mikrobloga

Ile bylibyscie w stanie powtorzyc slow w godzine ? Nie nauczyc sie, tylko powtorzyc xD Ja przez 2 lata sobie zapisywalem slowka trudne z angielskiego, zrobily mi sie z tego dwa duze zeszyty a4.Chcialbym to przed maturitka sobie powtorzyc, ciezko bedzie:P mimo, iz wiekszosc pamietam
#angielski
  • 15
  • Odpowiedz
@Gacrux: I resented the fact, hah tez to sprawdzalem i wlasnie to zdanie przepisywalem do zeszytu.Ale mam taki poblem, ze ja te slowka potem zapisywalem z tego slownika i nazbieralo sie ponad 2 tys albo lepiej, ogolnie kazde zapisywalem jakie poznawalem i #!$%@? jak to teraz powtorzyc szybko xD
  • Odpowiedz
@Gacrux: maturita, probne pisze na 100%, rozprawki jak daje korepetytorowi to czasem strace 1-2pkt:P ale kurde boje sie, ze bedzie jakis temat i slowa nie bede wiedzial xD W sumie ogolnie chce powtorzyc slowka, by lekko to napisac, jak zawsze.A troche mi wylecialo z glowy, szczegolnie tych trudniejszych np surreptitious.She cast a surreptitious glance at me ;V
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murzyn_w_solarium: nie wiem czy jest sens żeby na siłę ładować tak trudne wyrazy. W ten sposób wcale nie przekażesz więcej a tylko dasz do zrozumienia że jesteś mądrala
  • Odpowiedz