Wpis z mikrobloga

@rbbxx: mam xsx, więc pewnie by poszedł. Tylko niezbyt lubię klimatów sci-fi, a szczególnie cyberpunka, więc raczej odpada. RDR2 też próbowałem, ale niestety nie porwał mnie, zbyt ślamazarny gameplay. Zastanawiałem się nad Valhallą, ale obecnie gram w Unity i patrząc na filmiki Valhalla wygląda gorzej niż Unity( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pytam, bo zostało mi trochę bitcoinów na koncie sprzed 3 lat i akurat wystarczyłoby to na grę
@Cybher1: Też myślałem o Valhalli ale Origins i Odyssey już wystarczająco mnie wynudziły, Origins nawet nie skończyłem. Valhallę wezmę jak już będzie naprawdę tanio, nie mam na to ciśnienia. Z RDR2 miałem podobnie jak Ty, pod wieloma względami gra genialna tylko co z tego jak szło przy niej zasnąć. Po wielu godzinach rozgrywki zatrzymałem się i już nie chce mi się tego ciągnąć dalej, włączę co jakiś czas żeby sobie przypomnieć
@rbbxx: ja też wymiękłem przy Origins, wolę jednak stare Assasyny z płynniejszym parkourem i cinematicami, które wyglądają jak w filmie i prostszymi mechanikami, jakoś RPG do mnie nie przemawia. Polecam Unity, chyba najładniejsza gra w jaką ostatnio grałem.

Zastanawiam się nad Crashem 4, ale z tego co słyszałem to strasznie trudna, ewentualnie remake trylogii, bo nigdy w Crasha nie grałem.

Nad cyberpunkiem pomyślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)