Wpis z mikrobloga

Cześć, już niebawem biorę #slub I zastanawiam się gdzie w tych dziwnych czasach można by pojechać w podróż poślubną. Interesują nas jakieś ciepłe, egzotyczne kraje, gdzie nie czeka nas kwarantanna po przylocie. Może ktoś z Was podpowie mi jakieś kierunki podróży, będę wdzięczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
#podroze #turystyka
  • 12
@Silvan01: zaklejasz wszystkie loga na sprzęcie typu telefon, aparat, nie łazisz samemu po nocy i nic Ci się nie stanie. Dla nich turysta = kasa, jak Cię okradną to tam nie wrócisz przecież, więcej kasy nie zostawisz. Ludzie, których okradli w Meksyku to po prostu debile łażący z logami drogich marek na wierzchu lub niepilnujący swoich rzeczy.
@Silvan01: Ja byłem we wrześniu, opady są wówczas częstsze. Ale tam życie w deszczu wygląda inaczej, ludzie z hotelowymi ręcznikami chodzili w deszczu, na terenie hotelu wszędzie są parasole. Deszcz najczęściej pada w nocy, a w dzień 15 minut i za chwilę jest straszny upał, często pada razem ze słoneczkiem :). W ciągu dnia jak padał to ludzie nie wychodzili z basenu. Na 7 dni pobytu deszcz padał przez 3 dni,