Wpis z mikrobloga

2C-B

Mam kilka pytań do doświadczonych:

- Faktycznie nie ryje tak serotoniny, przez co nie wymaga specjalnej suplementacji i długich przerw?
- Czy peak trwa dłużej niż na MDMA?
(przy emce mam prawie zawsze wrażenie, że jest zbyt krótko)
- Dobrze pamiętam, że może być ciężki bodyload? Chodzi o nudności?
- Czy ma potencjał psychodeliczny, pozwalający na jakiś wgląd w siebie i znaczące rozkminy, czy tylko kolorki?
Dodam, że emka na mnie potrafi działać bardzo psychodelicznie i widzę w niej duży potencjał teraputyczny.
- Czy 2C-B nadaje się bardziej do samotnego tripa w porównaniu z MDMA?
- Jak ze szczękościskami i ze zgrzytaniem zębami? Po emce mam z tym zawsze problem...
- Macie swoje rady, uwagi dotyczące tej substancji?

Wołam @Jakis_Leszek, bo wiem, że ma z tym doświadczenie.

#narkotykizawszespoko #psychodeliki #2cb
  • 30
  • Odpowiedz
- Faktycznie nie ryje tak serotoniny, przez co nie wymaga specjalnej suplementacji i długich przerw


@mindrape: nie jest jej relaserem jak MDMA, jest agonista. Nie wiem czy to odpowiedz na Twoje pytanie ale działa durzucanie i dzień po tez działa, ale odczuwalnie słabiej:)

Czy peak trwa dłużej niż na MDMA?

(przy emce mam prawie zawsze wrażenie, że jest zbyt krótko)


@mindrape: IMO dłużej przy odpowiedniej dawce. Chociaż przy niskiej dawce
  • Odpowiedz
- Macie swoje rady, uwagi dotyczące tej substancji?


@mindrape: najpierw testuj solo. Pózniej nexusa, pamiętaj o kolejności najpierw mdma pózniej 2cb. Wyjątkowo

Jak będziesz brał solo to nie dorzucaj przed 2h bo potrafi się długo ładowaćxD

Kup n2o do tripaxD

Weź jednak kogoś na tripa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I poproszę o raport
  • Odpowiedz
@mindrape: -nie ryje beretu jak mdma
-można brać kilka dni z rzędu (tolerancja jest bardzo niska nawet przy częstym braniu)
-tak peak działa trochę dłużej niż na mdma
-co do bodyloadu osobiście nudności nie miałem i nwm czy występują przy 2cb. Chodzi bardziej o dziwne uczucie w trakcie ładowania. Dla niektórych może być to fajne ale większości raczej się nie podoba.
-jest to chyba najlżejszy psychodelik więc wglądu w siebie zbytnio
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek:

Zainwestuj w n2o


Planowałem pierwszy raz całkiem solo i jeśli zdecydowałbym się dzisiaj to może być problem ogarnąć naboje. Chociaż muszę poszukać, bo być może mam w gdzieś w domu...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tez raport proszę


@Jakis_Leszek: @PodniebnyMurzyn:

Panowie, to trzeba na spokojnie. Ja chciałem się najpierw tylko zorientować w temacie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż możliwe, że zjem dzisiaj albo na dniach...( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej nie jestem dobry into raporty, ale zdam relacje jak coś.
  • Odpowiedz
dobrze byłoby mieć jeszcze czym to otworzyć. 2cb+n2o= pic rel


@Jakis_Leszek: Powinienem mieć gdzieś syfon do bitej śmietany jak coś, więc luz, ale nie wiem jak z nabojami. W razie czego ile ich potrzebuję?
  • Odpowiedz
W razie czego ile ich potrzebuję?


@mindrape: im więcej tym lepiejxD

Potrzebujesz tez balona albo balonów.

Otwierasz nabój syfonem, wpuszczasz powoli all do balona i wdychasz n2o. Zatrzymujesz iles tam czasu w płucach i wypuszczasz to do balona. Po chwili wieczności czynność można powtórzyć (tzn inhalacje) jeśli nie puściłeś przypadkiem balonaxD

Później napełniasz kolejnego i tak mija tripxD
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Nie wiedziałem, że wypuszcza się z płuc też do balona... I co później ponownie to wdycham? Ile razy tak z jednego balona? Samych balonów mogę nie znaleźć, ale mam dużo rękawiczek medycznych( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem, że wypuszcza się z płuc też do balona... I co później ponownie to wdycham? Ile razy tak z jednego balona?


@mindrape: 2-3x napewno jeśli wszystko dobrze wydmuchasz do balona. Pamiętaj żeby całego balona z 1 naboju wiać na raz. 3/4 wdechu balonem reszta zwykłym powietrzem. Najlepsze ratio, nie wdychaj samego n2o bo się niedotlenisz. Rękawiczki niezbyt, bo Ci all ucieknie:p

W żabkach powinny być balony chyba

Prawdziwa zabawa zaczyna
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: @PodniebnyMurzyn:

Zjadłem ok. godzinę temu i póki co, coś tam się dzieje, ale raczej bardzo powoli się ładuje. Zjadłem wcześniej ekstrakt z imbiru na ewentualne nudności, ibuprom, bo bolała mnie trochę głowa i wciągnąłem 1 balon N2O w ramach treningu. Głowa do końca nie puściła, ale generalnie humor gitówa, nie ma problemów z bodyloadem.

Będę meldował jak będzie coś ciekawego.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn:

Minęło już ponad 1:30, efekty zbytnio nie wzrosły, dlatego dorzuciłem balonik, który faktycznie nieco podbił działanie. Wizuali raczej nie ma, ale banan na pysku nadal się utrzymuje. Generalnie dość delikatne doświadczenie.

Warto dorzucać? Może połówkę sniffem? Co Pan na to Panie Leszku? @Jakis_Leszek
  • Odpowiedz