Wpis z mikrobloga

Przecież przesłanie tego kurierem


@kaspah: Ech, @ksiak: @HenryMorgan, @GrubyKociol A co jesli mam kuriera za darmo? Po budowie takich tarasów zostaje duzo odpadu. To nie jest drewno, ze ktos wrzuci do pieca. Pozostaje utykanie docinek u kogoś kto się na to zgodzi lub dopasowanie pod dany taras lub... pomoc jakiemuś mireczkowi za flaszeczkę.
Pozostaje utykanie docinek u kogoś kto się na to zgodzi lub dopasowanie pod dany taras lub... pomoc jakiemuś mireczkowi za flaszeczkę.


@widmo82: lub wywóz do PSZOK za darmo i brak straty czasu i kasy na przygotowanie tego do wysyłki czy zabawy z kurierem. Jak pisałem wcześniej. Mnie by się nie chciało ale życzę powodzenia.
lub wywóz do PSZOK za darmo i brak straty czasu i kasy na przygotowanie tego do wysyłki czy zabawy z kurierem.


@ksiak: Mam darmowego kuriera a 30zł za odpady to chyba dobra cena.Wiesz w PSZOK są limity na oddawanie smieci? Jaki trudny człowiek z Ciebie. Ja tu mówię o pomocy innej osobie a Ty przeliczasz to na czas (ile trwa zapakowanie paczki? 3minuty?). Brzmisz jak pracownik urzedu, który nie lubi
Mam darmowego kuriera a 30zł za odpady to chyba dobra cena


@widmo82: no chyba nie skoro trzeba je zapakować?

Wiesz w PSZOK są limity na oddawanie smieci?


@widmo82: tak, w zależności od województwa. W Bielsku Białej budowlane to 8T na rok.

Ja tu mówię o pomocy innej osobie a Ty przeliczasz to na czas (ile trwa zapakowanie paczki? 3minuty?)


@widmo82: trzeba poświęcić na to czas, trzeba mieć materiał by
no chyba nie skoro trzeba je zapakować?


@ksiak: i to taki mega problem zapakować? Jak ktoś prowadzi budowę to różnych opakowań ma nadmiar :) Nie osmieszaj się. To nie jest wyprawa na księżyc. Chyba, że dla Ciebie tak :D
Argument z kurierem lichy :D paczkomatów mamy kilkanascie tysięcy, kuriera można umówić na wybraną godzinę :) Gdzie Ty żyjesz? :D
Kurier jest darmowy w takim sensie, ze mam podpisaną umowę i czy