Wpis z mikrobloga

@xblackwidowx: jak na 19-latkę to wygląda już na otyłość I stopnia, bliżej dolnej granicy. Także nie, nie jest gruba. Jest otyła.

Dodatkowo po jej nogach można ocenić, że zbyt dużo to ona się nie rusza, co jednocześnie doprowadzi ją w nie tak dalekiej przyszłości do pewnych problemów zdrowotnych, jeśli szybko nie zmieni nawyków. Brak ruchu to nie tylko wzrost tkanki tłuszczowej, ale również szereg innych skutków, o których się nie myśli,
  • Odpowiedz
@sing: #!$%@?, nie wierze, że ktoś napisał z szacunkiem i merytoryczne! bo ja mam wrażenie, że serio tu sie nie rozróżnia otyłości czy kilku kilogramów więcej od bycia grubym czy ulanym
  • Odpowiedz
@xblackwidowx tak na szybko widzę że ma typową figurę tak zwaną "chłopięcą" prawie jabłko i kiepskie proporcje żeby się ubrać jeśli się nie wie jak - duże cycki i szerokie ramiona, kiepsko przez to zarysowana talia bo biodra są niby szerokie ale mniej niż linia ramion. Plus jest niska. O ile nie będzie się głodzić pewnie będą nazywać ją grubaską, ale skalpelem może sobie te dysproporcje naprawić.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx jak typowe jabłko ma bardzo chude ładne nogi, jeśli ma jakiegoś stylistę to robi jej straszną krzwydę, jak nie to jest jeszcze młoda i po prostu nie wie jeszcze jak się ubrać by wyglądać super. W sumie to ona ma figurę jak Katarzyna Figura i gdyby ją tak ubrać to wyglądałaby gites majonez i nikt by nie mówił że jest brzydka a jest ikoną seksu. W sumie w vogue tak właśnie
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Dziewczyno, na jakim portalu ty pytasz o takie rzeczy. Ja się ostatnio dowiedziałam na wykopie, że BMI 20 to ulaniec, także xD

Ona waży zdaje się 61 kg przy 160 cm, czyli ma wagę prawidłową, co nie znaczy, że pożądaną w Hollywood czy na wykopie, gdzie modelki z niedowagą są uznawane za plus size.
  • Odpowiedz
@pianinka: wlasnie mnie to przeraza ze tu pare kg wiecej to juz ulaniec i wgl wszyscy to ulańce, #!$%@? ze sa rozne sylwetki ale każdy to ulaniec i jakiekolwiek uznawanie przeze mnie ze nim nei jest powoduje ze ja tez nim jestem, skomplikowany system luster ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz