Wpis z mikrobloga

Mam w mieszkaniu taka mozaikę jak na zdjęciu i zastanawiam się czy ją odnowić (cyklinowanie + lakier) czy się jej pozbyć. Tak w sumie co na nią patrze to mam inne odczucia - z jednej strony taka dość oryginalna z drugiej strasznie pstrokata.

Co myślicie? #!$%@?ć w pi*du bo tandeta i niemodne czy zostawić bo jest spoko? Nie będzie to się gryzło z meblami (planuje takie standardowe Ikea style)? Ma ktoś może takie ustrojstwo na podłodze i może podrzucić jakaś fotkę jak to wygląda z meblami?
Ewentualnie czy dałoby radę ją trochę rozjaśnić (tak żeby zostala dwukolorowa, ale trochę jaśniejsza - żeby tak nie rzucała się w oczy)?

#remontujzwykopem #wykonczenia #budownictwo #mieszkanie
Havii - Mam w mieszkaniu taka mozaikę jak na zdjęciu i zastanawiam się czy ją odnowić...

źródło: comment_1620116578s2Nq9jH5wqS3UU42UkkjRA.jpg

Pobierz
  • 59
@Havii: zajebiście modne to się robi. Poza tym to piękne drewno, aktualnie kosztuje kupe siana, żeby coś takiego wstawić. Ja bym zostawił, bo wygląda epicko. J/w, ew. zmienił listwy.
Cyklinowanie trochę to rozjaśni, pewnie klepka dębowo bukowa, malowanie lakierem matowym złagodzi efekt struktury, zostaw daj nowe listwy wysokie i będzie git
mozaikę


@Havii: jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to rób panele. Człowiek bez gustu nie zasługuje na tak piękną mozaikę. Meble IKEA są w różnych kolorach, weźmiesz jasne i powinno być OK.
@Havii: Ja bym zostawił. Drewno daje lepsze odczucia wizulane.XD Sam mam w domu parkiet dębowy z kostką mahoniową i nie wyobrażam sobie zamienić to na syntetyczne panele.